Rewitalizacja pochwy - Białystok

Podczas porodu włókna mięśniowe pochwy rozszerzają się do rozmiaru głowy noworodka. Po porodzie mięśnie częściowo kurczą się, cofają, ale nigdy nie jest to powrót do ich pierwotnego stanu. Ponadto wiele porodów kończy się nacięciem pochwy. Po tym zabiegu pozostaje duża, bolesna blizna, która rozciąga się od pochwy pod kątem do tkanki pośladkowej. Osłabione mięśnie, duża blizna, powiększony otwór w pochwie, wszystko to zmniejsza satysfakcję partnerki podczas stosunku, a kobieta czuje się niepewnie i niezadowolona.

Rewitalizacja pochwy jest możliwa dzięki prostemu zabiegowi w znieczuleniu miejscowym. Zastosowanie terapii laserowej to nowa metoda w odmładzaniu okolicy narządów płciowych. Jest bardzo skuteczny i przyczynia się do wypełnienia i jędrności kobiecego narządu płciowego, usuwa zmarszczki i wiotkość warg sromowych i pochwy.

W klinice w Białymstoku zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych wykwalifikowanych lekarzy. Przed wykonaniem zabiegu, przeprowadzony zostanie wywiad medyczny, który ostatecznie wyeliminuje wszelkie zagrożenia.

Nasze zabiegi:

Aktualnie brak zabiegów w tej kategorii.

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko zabieg będzie dostępny w klinice.

  Wskazania do zabiegu

  • zespół relaksacji pochwy,
  • wysiłkowe nietrzymanie moczu,
  • poprawa doznań intymnych.

  Przeciwwskazania

  • brak.

  Nasza klinika - Białystok

  ul. Fabryczna 35/ U1

  tel. 602 131 003
  bialystok@scbeautyclinic.pl

  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek: 9:00 – 22:00
  Wtorek: 9:00 – 22:00
  Środa: 9:00 – 22:00
  Czwartek: 9:00 – 22:00
  Piątek: 9:00 – 22:00
  Sobota: 10:00 – 13:00

  Szukasz czegoś innego?

  spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

   Płatność ratalna