Modelowanie sylwetki

Kanony piękna zmieniają się i już od dawna doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wcale nie musimy przywiązywać do nich przesadnie dużej wagi. Nie da się jednak ukryć, że proporcjonalna sylwetka od lat jest mile widziana. Nie każdy z nas ma to szczęście, aby się nią pochwalić nawet, jeśli naszym problemem nie jest wcale nadmiar kilogramów. Na szczęście, sylwetkę można dziś skutecznie modelować.

Jak modelujemy sylwetkę?

Modelowanie sylwetki może odbywać się na co najmniej kilka sposobów, a dobór zabiegów uzależniony jest przede wszystkim od tego, z jakimi problemami zmaga się dana osoba. Przeważnie dużym wyzwaniem okazuje się cellulit. Zwykle uważa się go nie za chorobę, ale za defekt kosmetyczny, nie jest jednak zaskoczeniem, że jego obecność może wpędzać w kompleksy. Wśród wielu sposobów na walkę ze „skórką pomarańczową”, szczególnie popularna jest mezoterapii igłowa. Zabieg jest szybki i bezbolesny, przydaje się przy tym także wtedy, gdy zależy nam na niemal natychmiastowym pozbyciem się problemu, na przykład tuż przed planowanym wyjazdem.

Widocznie mniej tkanki tłuszczowej

Nie trzeba wcale być osobą otyłą, aby w pewnych miejscach mieć za dużo tkanki tłuszczowej. Na szczęście, dzięki modelowaniu sylwetki i tego zmartwienia można się szybko pozbyć. Bogaty wybór sprawia, że dopasowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Może być to zarówno karboksyterapia, jak i lipoliza iniekcyjna. Ostatnie miesiące to przy tym czas popularności kriolipolizy – skutecznego formowania sylwetki z wykorzystaniem zimna.

Nasze zabiegi:

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: