Zaufali nam

Piszą o nas i mówią. Współtworzymy technologie dla branży beauty, odkrywamy innowacje, prowadzimy badania, dyktujemy trendy, inspirujemy. Im więcej działamy, tym więcej mamy do zaoferowania. Oto publikacje na temat naszej aktywności.

 

Agnieszka KawiorskaAmbasador SC Beauty Clinic

Aktorka filmowa i teatralna. Absolwentka wydziału aktorskiego w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Od ponad 10 lat pracuje jako aktorka, ma na swoim koncie liczne role w produkcjach telewizyjnych oraz filmach fabularnych. Publiczności znana jest m.in z filmów: „Katyń”, „Pitbul. Ostatni pies”, a także seriali: „Barwy Szczęścia“, „Pierwsza Miłość“, „Na Wspólnej“ i „Na dobre i na złe“.

Prywatnie pasjonatka podróży, sportu i aktywnego stylu życia. Lubi adrenalinę i wyzwania, jej największą pasją jest kitesurfing.

Anita Rojczyk

Światowej sławy modelka oraz zwyciężczyni konkursów piękności. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 120 tys. obserwujących

Julia Oleś

Z wykształcenia ekonomistka. Zastępca redaktora naczelnego w www.silesion.pl, dziennikarka. Autorka life-stylowego bloga www.fabjulus.pl. Bardzo aktywna w social media. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 30 tys. osób. Uwielbia gotować, malować, śpiewać i pisać.

Anna Wendzikowska

Polska aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Korespondentka programu Dzień dobry TVN.

 Płatność ratalna