Zabiegi na Włosy

Gęste i zdrowe włosy to jeden z niekwestionowanych kobiecych atutów. Niestety, nie każda z nas może się nimi pochwalić. Pamiętajmy jednak, że tam, gdzie natura wykazała się niewielką hojnością, pomóc może medycyna estetyczna, Zabiegi z jej zakresu, których celem jest poprawa kondycji włosów, stanowią dużą i zróżnicowaną grupę. Tylko od nas zależy więc to, który z nich uznamy za najwłaściwszy w przypadku problemów, z którymi się borykamy.

Gdy włosy i skóra głowy chorują

Wiele osób ma tendencję do bagatelizowana problemów z włosami i skórą głowy. Często można więc usłyszeć, że winne są geny i zaniedbania z czasów młodości. Tymczasem lekarze uważają, że choć roli genetyki nie powinno się umniejszać, nie należy jednak również winić jej za każdy pojawiający się problem. Te związane z włosami zwykle są generowane przez ich niewłaściwe odżywianie. Tak włosom, jak i skórze głowy brakuje pewnych składników, nie powinno więc dziwić nas to, że są coraz słabsze, rozdwajają się i mają tendencję do wypadania. Wiele zabiegów na włosy koncentruje się więc na ich efektywnym odżywianiu.

Jak pomóc włosom w krótkim czasie?

W swojej zdecydowanej większości zabiegi na włosy są nie tylko nieinwazyjne, ale i skuteczne. Nawet, jeśli należy je powtarzać, natychmiast po opuszczeniu gabinetu można zauważyć pierwsze efekty ich działania. Tak jest choćby w przypadku mezoterapii igłowej i zabiegów z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego, na błyskawiczne efekty można jednak liczyć również decydując się na karboksyterapię.

Nasze zabiegi:

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: