Zabiegi na Dekolt

Skóra dekoltu nie jest wcale mniej delikatna niż skóra twarzy, nie zaskakuje więc to, że wymaga od nas szczególnej troski. Niestety, brak wiedzy i czasu sprawiają, że jej pielęgnacja pozostawia wiele do życzenia. Problem jest poważny, z pomocą w jego rozwiązaniu przychodzi jednak medycyna estetyczna.

Peeling w medycznym wydaniu

Wielu specjalistów uważa, że regularny peeling może sprawić, że nie będą nam potrzebne żadne inne zabiegi na dekolt. Nie dziwi więc to, że peeling zalecany jest także wtedy, gdy skóra dekoltu wymaga natychmiastowej, intensywnej opieki. Oczywiście, klasyczny zabieg może nie być wystarczający. Z odsieczą przychodzi zatem peeling medyczny. Kuracja regenerująca skórę bazuje na retinolu, korzysta jednak również z szeregu innych składników, które skutecznie poprawiają jej wygląd. W połączeniu z aktywną witaminą C retinol działa skutecznie i szybko. Peeling medyczny może okazać się więc znakomitym pomysłem, jeśli nasze marzenie o pięknym dekolcie nie może czekać.

Sprężone powietrze dla pięknej skóry

Wśród innych zabiegów na dekolt, które cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością, szczególną uwagę zwraca na siebie oksybrazja. Ta innowacyjna metoda zakłada kierowanie na dekolt strumienia sprężonego powietrza, po to, aby rozproszyć na skórze kropelki soli fizjologicznej. Zabieg nie tylko ujędrnia skórę dekoltu, ale również prowadzi do jej optycznego odmłodzenia. Zamiast niego można stosować także mikrodermabrazję oraz peeling kawitacyjny. Coraz popularniejsze jest też zastosowanie osocza bogatopłytkowego.

Nasze zabiegi:

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: