Zabiegi na wiotką skórę

Wolimy jędrną, napiętą, sprężystą skórę. Kojarzy nam się z młodością, energią, ze zdrowiem. Jest jednak tak, że ten ideał ciągle wymyka nam się spod kontroli. Skóra pod wpływem różnych sytuacji lub po prostu upływu czasu wiotczeje, w efekcie osłabiania się włókien kolagenowych i elastyny. Spada w komórkach poziom kwasu hialuronowego, który jest nam niezbędny, by utrzymać skórę w dobrej kondycji. Skóra wiotczeje – na twarzy, ramionach, pośladkach, brzuchu…

Na proces wiotczenia skóry mają wpływ czynniki zewnętrzne (promienie słoneczne, zanieczyszczenia powietrza, palenie tytoniu, stres, nieprawidłowa pielęgnacja skóry), jak również czynniki wewnętrzne (czynniki genetyczne, wiek, poziom estrogenów). Spadek elastyczności skóry nie dotyczy tylko twarzy. Każda widoczna zmiana na skórze świadczy o zachodzących procesach wewnątrz organizmu, gdzie problem dotyczy całego ciała. Problemy z wiotką skórą, dotyczą także osób, które w krótkim okresie czasu zrzuciły kilogramy. Obwisła skóra znajduję się w okolicy brzucha, ramion oraz ud. Wiotka skóra to problem zarówno twarzy, jak i ciała.

Nieważne, który z tych problemów masz – my mamy rozwiązanie. Doskonale wiemy, jak ten proces zatrzymać, a nawet odwrócić.

Nasze zabiegi:

Wskazania do zabiegu

  • wiotka skóra
  • utrata jędrności

Przeciwwskazania

  • ciąża i karmienie
  • nowotwory
  • zaburzenia krzepliwości krwi

Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na stronę  konkretnego  zabiegu

 

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: