Zabiegi na wiotką skórę

Zabiegi na wiotką skórę są polecane każdej osobie, która chcę poprawić kondycje swojej skóry. Zdrowie i uroda skóry są ze sobą powiązane i służą jako kryteria definiujące pojęcie „młodzieńczej skóry”. Terapia przeciwstarzeniowa to jedna z najpopularniejszych dziedzin współczesnej kosmetologii ostatnich dziesięcioleci.

To szereg aktywnych działań mających na celu przywrócenie utraconych funkcji skóry. Jedną z najczęstszych dolegliwości klientów klinik i salonów kosmetycznych, obok obecności „pułapek tłuszczu”, jest wiotkość i atonia skóry. Ponadto należy zauważyć, że najbardziej wrażliwą strefą pod tym względem jest żołądek. Pojawienie się wiotkości i spadku kolorytu skóry może być zarówno konsekwencją utraty objętości (na tle zmniejszenia masy ciała lub podczas zajęciowej terapii lipolitycznej), jak i odzwierciedlać procesy naturalnego starzenia się skóry. Stosowana w naszej klinice Mezoterapia, to śródskórne podawanie koktajli z preparatów zawierających kwas hialuronowy, witaminy, mikroelementy, aminokwasy, oligoelementy, lipolityki, peptydy.

Stosowane przez nas metody są skuteczne, a przede wszystkim bezpieczne dla skóry i organizmu pacjentki. Wszystkie wykonywane są przez doświadczonych specjalistów. Zabiegi na wiotką skórę prowadzone są po sporządzeniu wywiadu medycznego.

Nasze zabiegi:

Wskazania do zabiegu

  • wiotka skóra,
  • utrata jędrności.

Przeciwwskazania

  • ciąża i karmienie,
  • nowotwory,
  • zaburzenia krzepliwości krwi.

Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na opis konkretnego zabiegu.

 

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: