Relaksacja

Odpowiednia relaksacja pozwala nie tylko zregenerować organizm, ale też oczyścić umysł. W naszej klinice odpowiednią relaksacje gwarantują profesjonalne masaże ciała. Stosujemy kilka rodzajów masażu, które koncentrują się na różnych częściach ciała lub podejściach leczniczych. Podczas samego zabiegu masażysta delikatnie lub też mocno uciska mięśnie, a także stawy, aby złagodzić pozostające w nich napięcie i zredukować ból. Jest to forma terapii manualnej polegająca na trzymaniu, poruszaniu i uciskaniu mięśni, ścięgien, więzadeł i powięzi.

Masaż do leczenia niektórych schorzeń

Oferowane przez nas masaże są wskazane, gdy występuję podostry / przewlekły ból krzyża, bolesność mięśni o opóźnionym początku (DOMS), a także, gdy u pacjenta pojawia się niepokój, naprężenie czy jeśli pojawiają się urazy tkanek miękkich, wysokie ciśnienie krwi lub bezsenność. Mogą być również skutecznie wykorzystywane do wspierania osób chorujących na przewlekłe choroby. Jedną z bezpośrednich korzyści masażu jest uczucie głębokiego relaksu i wyciszenia. Dzieje się tak, ponieważ masaż pobudza wydzielanie endorfin – substancji chemicznych w mózgu (neuroprzekaźników), które zapewniają dobre samopoczucie. Obniża się również poziom hormonów stresu, takich jak adrenalina, kortyzol i norepinefryna. Badania wskazują jednocześnie, że wysoki poziom hormonów stresu osłabia układ odpornościowy.

Nasze zabiegi:

Masaż ciała

Spodziewasz się, że masaż Cię zrelaksuje? Masz rację. Ale to nie jedyny efekt, który może Ci obiecać dobry masażysta. Tak naprawdę ma on w rękach…...

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

 Płatność ratalna