Zabiegi na Dłonie

Piękne dłonie to jedno z tych marzeń, których realizacja może napotykać szczególnie wiele przeszkód. Skóra dłoni szybko się wysusza i staje się wiotka, poważnym problemem okazuje się przy tym nadpotliwość, której doświadczają nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Jak radzić sobie z wyzwaniem, jakie rzucają nam dłonie?

Toksyna botulinowa nie tylko na twarz

Toksyna botulinowa znana lepiej jako botoks, cieszy się wyjątkowo dużą popularnością w medycynie estetycznej. Większość z nas nie ma jednak świadomości tego, jak skuteczne potrafią być zabiegi na dłonie wykonywane z jej użyciem. Iniekcje z jej wykorzystaniem pozwalają na zapomnienie o problemie nadpotliwości, mamy więc do czynienia z rozwiązaniem zalecanym zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Toksyna botulinowa przynosi szybkie, doskonale widoczne rezultaty, a samo jej stosowanie nie wiąże się z dolegliwościami bólowymi. Osoby szczególnie wrażliwe mogą przy tym liczyć na znieczulenie przyjmujące postać kremu.

Inne zabiegi pomagające dłoniom

Dzięki zabiegom na dłonie można skutecznie walczyć nie tylko z nadpotliwością, ale również brakiem sprężystości skóry dłoni. Jeśli jest ona pomarszczona, wiotka i nieprzyjemna w dotyku, warto zastanowić się zarówno nad karboksyterapią, jak i nad mezoterapią igłową. Skutecznym rozwiązaniem mogą okazać się także wypełniacze, w tym zwłaszcza zabiegi z wykorzystaniem hydroksyapatytu wapnia. Dzięki temu minerałowi dochodzi do wzmocnienia komórek skóry, co z kolei wpływa korzystnie na jej wygląd i jakość.

Nasze zabiegi:

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: