Nasze badania naukowe

Poziom: ekspert, który osiągnęła marka SC Beauty Clinic, obliguje nas do pogłębiania praktyki zabiegowej w trybie naukowym. W 2018 roku rozpoczęliśmy budowę najnowocześniejszego Centrum Badawczo-Rozwojowego. Prowadzimy na własną rękę testy urządzeń i projekty badawcze. Oferujemy autorskie rozwiązania, do tej pory zgłosiliśmy 4 patenty.

Dzielimy się z Państwem naszymi odkryciami.

 

 

Wpływ karboksyterapii wykonanej urządzeniem DUAL XT na redukcję blizn

Analiza ilościowa wpływu karboksyterapii na redukcję blizn, jako minimalnie inwazyjnej metody terapeutycznej oraz określenie przydatności praktycznej techniki skanowania 3D w ilościowej ocenie parametrów morfometrycznych blizn jako jednym z najpowszechniejszych defektów estetycznych oraz częstą przyczyną znacznego dyskomfortu psychicznego.

Przeczytaj więcej

Zastosowanie karboksyterapii w terapii łysienia plackowatego

Celem badania było przedstawienie problematyki łysienia i wypadania włosów, jak również karboksyterapii – jako skutecznej metody w walce z utratą włosów. Zabieg przeprowadzony w obszarze głowy poprawia mikrokrążenie skóry, jest mało inwazyjny i nie wymagają rekonwalescencji.

Badania w toku

Mikroinfuzje CO2 w zabiegach estetycznych

Innowacyjny zabieg CARBOLIFT® pozwala lekarzom na zupełnie nowe wykorzystanie CO2 w redukcji trudnego problemu jakim są stare blizny potrądzikowe. Jak wiadomo karboksyterapia
świetnie sprawdza się w terapii rozstępów czy redukcji zmarszczek. CARBOLIFT® pozwala redukować blizny potrądzikowe, które do tej pory stanowiły duże wyzwanie.
Metoda CARBOLIFT® została opracowana przez firmę SC Beauty Group sp. z o.o. z Warszawy (Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej, numer prawa wyłącznego 300982) i jest wykonywana wyłącznie urządzeniem CARBOXYTHERAPY DUAL XT®.

Przeczytaj więcej

 Płatność ratalna