Wyszczuplanie ramion

Obwisłe ramiona są zwykle opisywane jako problem, z którym muszą się zmagać kobiety po menopauzie. Nie da się jednak ukryć, że także wiele dziewcząt niechętnie odsłania ramiona właśnie z tego powodu. Plastyka ramion nie jest zabiegiem nowym, do niedawna jednak kojarzyła się z igłami i dużą bolesnością. Warto przekonać się więc o tym, jak wiele się zmieniło.

Laser dla pięknych ramion

Jeśli zależy nam na tym, aby zabiegi na ramiona były nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne, a jednocześnie nie chcemy rezygnować z ich powodu z codziennej aktywności, w pierwszej kolejności powinnyśmy zastanowić się nad możliwościami stwarzanymi przez laser. Fale ultradźwiękowe charakteryzujące się wysoką częstotliwością nie są w stanie uszkodzić naskórka, a jednocześnie bez problemu znajdują drogę do głębokich warstw skóry. Docierając do włókien kolagenowych są w stanie podgrzać je i uszkodzić przyspieszając typowe dla skóry procesy regeneracyjne. Trudno liczyć na spektakularne rezultaty już po pierwszym zabiegu, regularne wizyty zapewniają jednak satysfakcjonujący efekt.

Zalety karboksyterapii

Jeśli nie chcemy testować możliwości lasera, wcale nie oznacza to, że nie mamy szans na skorzystanie z zabiegów na ramiona, W takim przypadku warto zainteresować się tym, co ma nam do zaoferowania karboksyterapia. Zabieg polega na wstrzykiwaniu medycznego dwutlenku węgla w te miejsca, które wymagają korekty. Wywołany w ten sposób stan zapalny prowadzi do natychmiastowej przebudowy skóry, a tym samym również – zmiany wyglądu ramion.

Nasze zabiegi:

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: