Nagrody i wyróżnienia

Marka SC Beauty Clinic została wyróżniona w kategorii Gabinety Medycyny i Dermatologii Estetycznej.

Gala Beauty Stars to prestiżowy plebiscyt w branży beauty. Czytelnicy dwutygodnika „Gala” wyróżniają swoje ulubione miejsca, a półfinaliści poddani są badaniu pod względem obsługi pacjentów i klientów, a także merytorycznej ocenie doradców kapituły,  reprezentujących poszczególne branże.

Otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii Gabinety Medycyny i Dermatologii Estetycznej.

„Kobieca Marka Roku to ogólnopolski plebiscyt kierowany do firm oferujących najwyższej jakości produkty i usługi i dla najbardziej wymagających kobiet.”

Nagroda dla najbardziej nowatorskich rozwiązań branży beauty Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych Magazynu LNE. Nagroda przyznawana za eksplorację zdobyczy nowych technologii i tworzenie oryginalnych formuł.

Ogólnopolski Konkurs i Program Certyfikacji Firm „Diamenty Beauty” nagradzający wyróżniające się na tle konkurencji usługi i produkty. Nagroda dla nowatorskich, innowacyjnych i nowoczesnych firm, linii kosmetyków lub usług.

BEAUTY FORUM AWARDS jest konkursem profesjonalnych produktów kosmetycznych, odznaczających się zaawansowaniem technologicznym, szczególnymi właściwościami i zastosowaniem, wprowadzonych na polski rynek.

Zobacz nasze usługi