SC Beauty Clinic Mielec

Klinika kosmetologii i medycyny estetycznej


Czas dla siebie to luksus

Zatrzymaj się, odrzuć oczekiwania i zrób coś dla siebie. Daj sobie czas, a o resztę my zadbamy. Działamy w nurcie Slow Beauty, dzięki któremu wszystkimi zmysłami poczujesz głęboki stan relaksu. W SC Beauty Clinic przywiązujemy wagę do szczegółów, które budują atmosferę intymności i zaufania – ciepłe światło świec, solfeżowa muzyka relaksacyjna, zapach świeżo mielonej kawy.

Czujemy się odpowiedzialni

Od 12 lat nie tylko dzielimy się swoją wiedzą, ale także wprowadzamy dobre praktyki w branży. Angażujemy się w naszą pracę i dbamy o wysoki poziom przeprowadzanych zabiegów. Dopełnieniem tego jest tworzenie trendu kosmetologii personalizowanej. Wiąże się to z holistycznym podejściem do Twojego ciała.

Gdzie czekamy na Ciebie?

Nasza klinika mieści się w ustronnym i spokojnym osiedlu Smoczka, na obrzeżach Mielca. Wszechobecna zieleń i brak miejskiego zgiełku pozwalają na odpoczynek i skupienie się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Zaletą naszej lokalizacji jest dogodny dojazd zarówno dla zmotoryzowanych, jak i tych, którzy wolą, mniej zobowiązującą, komunikację miejską.

ul. Świętej Kingi 25
39-300 Mielec
tel. 798 289 155
mielec@scbeautyclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 20:00
Wtorek: 9:00 – 20:00
Środa: 9:00 – 20:00
Czwartek: 9:00 – 20:00
Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 10:00 – 14:00Specjaliści

Dorota LocKosmetolog

Dyplomowana technolog produktów kosmetycznych. Specjalistka z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i upiększającej. Ekspertka w przeprowadzaniu zabiegów depilacji laserowej.

Natalia PapieżKosmetolog

Dyplomowana kosmetolog, która specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych oraz przy użyciu peelingów medycznych. Ma duże doświadczenie również w stylizacji rzęs metodą objętościową oraz pedicure pielęgnacyjnego.