Rewitalizacja pochwy

Rewitalizacja pochwy jest niezbędnym zabiegiem, pomagającym przywrócić funkcjonalność i estetykę okolic intymnych. Nowoczesne technologie laserowe pozwalają przedłużyć młodość okolic intymnych, złagodzić bolesne objawy menopauzy oraz pozbyć się deformacji bez bólu i operacji.

Metoda oparta jest na działaniu inteligentnego ginekologicznego lasera frakcyjnego. Wnikając do pochwy, końcówka urządzenia analizuje ponad 1000 powierzchni w milisekundach, wybiera najbardziej komfortowy tryb dla pacjenta. Zabieg trwa tylko około 3 minuty, a kobieta nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Zabieg stymuluje procesy regeneracji strefy intymnej. Wzmacnia lokalną odporność. Poprawia krążenie krwi i napięcie mięśniowe, a także przywraca komórki nerwowe w narządach i tkankach

W naszej klinice zabieg wykonywany jest pod wstępnym badaniu medycznym. Wykonywany przez profesjonalistę – jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia pacjentki. Doskonale wiemy, jak intymnym zabiegiem jest rewitalizacja pochwy, dlatego na każdym etapie dbamy o zapewnienie komfortu naszym pacjentkom.

Nasze zabiegi:

Wskazania do zabiegu

  • zespół relaksacji pochwy,
  • wysiłkowe nietrzymanie moczu,
  • poprawa doznań intymnych.

Przeciwwskazania

  • brak.

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: