Zabiegi pod Oczy

Skóra wokół oczu jest szczególnie delikatna. Szybko się starzeje, a przy tym nawet chwilowe zmęczenie pozostawia na niej widoczne ślady. Na szczęście, można podejmować próby jej wzmocnienia, w czym szczególnie pomocne okazują się profesjonalne zabiegi pod oczy.

Odzyskać dawny blask

Płytko unaczyniona skóra znajdująca się wokół oczu, szybko daje znać o tym, że nie jesteśmy w najlepszej kondycji. Natychmiast daje znać o tym, że organizm nie produkuje już kolagenu w dużych ilościach, a także o tym, że pod oczami ubywa tkanki tłuszczowej. Kremy i maści do smarowania pod oczami przynoszą jedynie krótkotrwałe rezultaty, zabiegi pod oczy wydają się więc zdecydowanie bardziej interesującym rozwiązaniem. Jeśli chcemy przywrócić naszemu spojrzeniu dawny blask, najlepszym rozwiązaniem okazuje się wzmocnienie naturalnych procesów zachodzących w organizmie. Służą temu tak zwane wypełniacze, wśród których szczególnie dużą popularnością cieszy się usieciowiony kwas hialuronowy. Ostrzykiwanie nim okolic oczu jest zabiegiem bezbolesnym, jego zaletą jest zaś i to, że pierwsze pozytywne rezultaty są widoczne natychmiast po jego wykonaniu.

Piękne spojrzenie w każdym wieku

Także innym zabiegom pod oczy warto poświęcić chwilę uwagi. Radiofrekwencja mikroigłowa umożliwia pozbycie się „kurzych łapek” i zmarszczek grawitacyjnych, karboksyterapia skutecznie eliminuje cienie i worki pod oczami będące konsekwencją niedoboru snu, a botoks znany jest z tego, że gwarantuje znakomicie widoczny efekt odmładzający. Każdy zabieg gwarantuje satysfakcjonujące rezultaty i krótki czas rekonwalescencji.

Nasze zabiegi:

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: