Zabiegi na Brzuch

Nie trzeba wcale mieć nadwagi, aby odczuwać dyskomfort na widok własnego brzucha. Problem ma wiele nazw, często mówimy więc zarówno o fałdach, jak i o „wałeczkach”. Bez względu jednak na to, jak opisujemy nasz problem, pamiętajmy o tym, że współcześnie jesteśmy w stanie z nim walczyć.

Zimno i piękny brzuch

Podczas gdy niektóre zabiegi na brzuch wykonuje się już od dawna, inne są innowacyjnymi rozwiązaniami. Kriolipoliza należy do drugiej grupy i bazuje na zamrażaniu komórek tłuszczowych, które znajdują się pod skórą. Przyczynia się to najpierw do ich rozpadu, a potem także do usuwania z organizmu. Dzięki kriolipolizie można liczyć nie tylko na odchudzenie, ale i na ujędrnienie brzucha, zabieg jest przy tym wysoko ceniony także przez osoby marzące o tym, aby ich mięśnie brzucha były lepiej widoczne. Jego zaletą jest nie tylko nieinwazyjność, ale również skuteczność. Obserwacje potwierdzają, że można pozbyć się w ten sposób nawet 40 procent tkanki tłuszczowej.

Inne sposoby na płaski brzuch

Wiszącej skóry i fałdek można pozbyć się także dzięki innym zabiegom na brzuch, w tym zwłaszcza tej ich grupie, która wykorzystuje medyczny dwutlenek węgla. Ciekawym przykładem może być choćby Carbolift – zabieg zakładający wstrzykiwanie niewielkich dawek CO2 po to, aby ujędrnić mięśnie brzucha i wymodelować je. W podobny sposób działa karboksyterapia, która koncentruje się na aktywowaniu naturalnych zmian w skórze, które z czasem stają się na tyle wolne, że same nie są w stanie zatuszować pewnych niedoskonałości.

Nasze zabiegi:

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: