SC Beauty Clinic Wrocław

Klinika kosmetologii i medycyny estetycznej


Czas dla siebie to luksus

Zatrzymaj się, odrzuć oczekiwania i zrób coś dla siebie. Daj sobie czas, a o resztę my zadbamy. Działamy w nurcie Slow Beauty, dzięki któremu wszystkimi zmysłami poczujesz głęboki stan relaksu. W SC Beauty Clinic przywiązujemy wagę do szczegółów, które budują atmosferę intymności i zaufania – ciepłe światło świec, solfeżowa muzyka relaksacyjna, zapach świeżo mielonej kawy.

Czujemy się odpowiedzialni

Od 12 lat nie tylko dzielimy się swoją wiedzą, ale także wprowadzamy dobre praktyki w branży. Angażujemy się w naszą pracę i dbamy o wysoki poziom przeprowadzanych zabiegów. Dopełnieniem tego jest tworzenie trendu kosmetologii personalizowanej. Wiąże się to z holistycznym podejściem do Twojego ciała.

Gdzie czekamy na Ciebie?

Naszą klinikę możesz odnaleźć w okolicy, gdzie mieszczą się restauracje oraz centrum handlowe (dodatkowe rozpieszczenie gwarantowane). Tuż za budynkiem, gdzie mieści się klinika, znajduje się obszerny parking. Zaledwie 50 m od nas jest przystanek autobusowy, dzięki czemu dojazd będzie dogodny również dla tych, którzy wolą komunikację miejską.

ul. Mińska 38
54-609 Wrocław
tel. 511 013 990
wroclaw@scbeauty.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:00 – 22:00
Wtorek: 7:00 – 22:00
Środa: 7:00 – 22:00
Czwartek: 7:00 – 22:00
Piątek: 7:00 – 22:00
Sobota: 7:00 – 22:00


Ocena gości

SC Beauty Clinic
5.0
Based on 11 reviews
powered by Google
Lila Kujawa
Lila Kujawa
15:48 11 Aug 20
Zabieg przeprowadzany z największą starannością. Atmosfera bardzo miła, na każdym etapie byłam o wszystkim informowana.... Na pewno wrócę i serdecznie polecam.czytaj więcej
elzbieta slowik
elzbieta slowik
20:27 09 Aug 20
Z SC Beauty Clinic wychodzę zawsze !!! zadowolona , wracam też zawsze chętnie, bo wiem, że dostanę to co... oczekuję.Kameralnie, miło i serdecznie, bardzo profesjonalnie , doradzą co trzeba, co nie trzeba to nie wciskają a jak czysto !!! Tam koronawirus nie ma wstępu.😀👍.czytaj więcej
Jola Jan
Jola Jan
20:16 19 Jul 20
Polecam! Jestem bardzo zadowolona z obsługi i efektów zabiegów kosmetycznych!
BlackAzrael
BlackAzrael
18:03 27 Feb 20
Profesjonalne podejście do klienta, miła obsługa, bardzo przyjemna atmosfera - nie da się nie zrelaksować ❤️ Polecam,... ja na pewno jeszcze wrócę, bo warto, w szczególności Panią Ulę 😊czytaj więcej
Bożena Bekalska
Bożena Bekalska
16:40 30 Jan 20
Obsługa na najwyższym poziomie! Czuję się dopieszczona jak nigdy wcześniej. Zdecydowanie na tak
Zobacz wszystkie opinie


Specjaliści

dr Kamila KasprzykLekarz medycyny estetycznej

Dyplomowana lekarz medycyny estetycznej, która specjalizuje się w usuwaniu zmarszczek, powiększaniu ust z użyciem kwasu hialuronowego, spłyceniu bruzd, usuwaniu nadmiernej tkanki tłuszczowej i cellulitu. Wykonuje także zabiegi z użyciem toksyny botulinowej.

Katarzyna WiśniewskaLingeristka

Dyplomowaną linergistka z międzynarodowym certyfikatem makijażu permanentnego Long Time Liner

Monika KopaczFizjoterapeutka

Dyplomowana fizjoterapeutka Akademii Wychowania we Wrocławiu. Ekspertka z zakresu nowoczesnych formach fizjoterapii, m.in.: masażu tkanek głębokich, terapii dysfunkcji powięziowych, w Indiba Activ Sport, a także kinesiology taping.

Urszula SłowikKosmetolog

Dyplomowana kosmetolog, specjalizująca się w przeprowadzaniu zabiegów HIFU, radiofrekwencji mikroigłowej, karboksyterapii, Carbolift, depilacji laserowej, fali akustycznej, mezoterapii mikroigłowej Dermapen, Indiba Deep Care oraz eksfoliacji kwasami. Zajmuje się również podstawowymi zabiegami kosmetycznymi, takimi jak: oxybrazja, mikrodermabrazja, fale radiowe, peeling kawitacyjny, oczyszczanie manualne, henna i regulacja, manicure, pedicure, kosmetyka biała.