Zabiegi na Szyję

Mówi się, że chcąc poznać prawdziwy wiek kobiety, wystarczy spojrzeć na jej szyję. Skóra szyi starzeje się szybko i nawet jej regularna pielęgnacja nie jest w stanie powstrzymać tego procesu. Nie oznacza to jednak, że musimy godzić się na to, aby szyja mówiła o nas więcej, niż mamy na to ochotę.

Młodsza skóra szybko i bezpiecznie

Gdy nasza skóra staje się coraz bardziej wiotka, poszarzała i pomarszczona, trudno o lepszą zachętę do tego, aby przekonać się, co mają nam do zaoferowania zabiegi na szyję. Wszystkie wymienione tu objawy świadczą przecież o tym, że naturalne procesy regeneracyjne nie są tak szybkie, jak jeszcze niedawno. Można jednak wpływać na nie bez poważnej ingerencji w pracę naszego organizmu. Pomaga w tym między innymi mikrodermabrazja igłowa, zabieg, dzięki któremu dochodzi do poprawy mikrokrążenia, skóra jest lepiej odżywiona, a organizm produkuje kolagen w większych ilościach niż miało to miejsce do tej pory. Nie ma tu zresztą mowy o jakiejkolwiek szkodliwej dla organizmu ingerencji, ale o zabiegu, który przyspiesza naturalne procesy.

Skuteczne sposoby na fałdy i zmarszczki

Dzięki zabiegom na szyję możemy uporać się także z fałdami i zmarszczkami, a więc problemem, który dotyczy coraz młodszych kobiet. Możliwości jest co najmniej kilka, szczególnie popularne są przy tym nici liftingujące. Na nieoperacyjną plastykę szyi pozwalają też urządzenia wykorzystujące fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości, a także coraz bardziej powszechne zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Nasze zabiegi:

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: