Zabiegi na brzuch po ciąży

Ciąża to dla ciała kobiety prawdziwy rollercoster. Mało która sylwetka wychodzi z tej huśtawki procesów bez szwanku. Taka jest natura. Oczywiście wiele zależy od uwarunkowań genetycznych, metabolicznych, indywidualnej fizjologii i anatomii danego organizmu. Nie mniej jednak wiele mam zmaga się po ciąży z wiotkim brzuchem i spadkiem jędrności skóry w tych partiach ciała. Należy jednak podkreślić, że gro kobiet skutecznie sobie już z tym problemem poradziło, dzięki zabiegom gabinetowym. 

Medycyna estetyczna potrafi dziś już bardzo wiele zdziałać w zakresie ujędrnienia ciała po ciąży, przywrócenia skórze elastyczności, pozbycia się wiszących fałd skóry. Powrót do płaskiego, jędrnego brzucha to dziś kwestia doboru odpowiedniego zabiegu. I to nawet takiego, który nie wymaga użycia skalpela, czy uszkodzenia skóry.

Jeśli dieta czy treningi nie zdają egzaminu, warto spróbować szczęścia w gabinecie medycyny estetycznej. Specjalista odpowiednio dobierze terapię do indywidualnych potrzeb pacjentki. 

Większość zabiegów nie powinna być stosowana w trakcie laktacji. Ale tuż po jej zakończeniu pacjentki mają do dyspozycji całe spektrum skutecznych terapii, spośród których specjalista z pewnością dobierze właściwy program odbudowy jędrności brzucha. 

Nasze zabiegi:

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: