Zabiegi na brzuch po ciąży - Bielsko-Biała

Ciąża może być trudna dla kobiecego ciała. Od szybkiego przybierania na wadze (i późniejszej utraty), przez stale rozszerzającą się skórę, aż po dziecko, które miesiącami naciska na narządy wewnętrzne. Po dziewięciu miesiącach wokół żołądka prawdopodobnie jest nadmiar tłuszczu.

W czasie ciąży mięśnie brzucha są rozciągane i oddzielane, aby pomieścić rosnące dziecko. U wielu kobiet mięśnie nigdy nie wracają całkowicie do swojej pierwotnej pozycji i pozostają przynajmniej w pewnym stopniu rozdzielone, stan znany jako diatasis recti; w cięższych przypadkach mięśnie pozostają tak mocno rozdzielone, że kobieta może nadal wyglądać na ciężarną. W takim przypadku niezbędne są zabiegi na brzuch po ciąży.

Nasi eksperci w klinice w Bielsku-Białej mogą stworzyć programy odchudzające specjalnie dostosowane do twoich potrzeb. Nasz fizjoterapeuta zaproponuje długość i kombinację zabiegów dla każdego pacjenta indywidualnie. Terapia CARBOLift może pomóc osobom, które chcą schudnąć i zmienić kształt swojego ciała poprzez naturalny i zdrowy zabieg.

Nasze zabiegi:

Karboksyterapia – brzuch

Karboksyterapia Dual XT to efektywna terapia dwutlenkiem węgla. Wpływa na zwiększenie procesów naprawczych poprzez tworzenie nowych naczyń krwionośnych, stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny oraz…...

Carbolift® – brzuch

CARBOLIFT® to zdecydowany ruch w kierunku walki z wiszącą skórą na brzuchu i spadkiem jędrności w tych partiach ciała. Jedna z mniej inwazyjnych metod zagęszczania skóry.…...

Wskazania do zabiegu

  • wiotka skóra brzucha,
  • rozstępy,
  • lifting 3D brzucha,
  • brak jędrności skóry.

Przeciwwskazania

  • ciąża i karmienie,
  • zaburzenie krzepliwości krwi,
  • nowotwory.

Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na opis konkretnego zabiegu.

 

Nasza klinika - Bielsko-Biała

ul. Bolesława Prusa 61
43-300 Bielsko-Biała
tel. 500 079 901
bielsko-biala@scbeautyclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 21:00
Wtorek: 9:00 – 21:00
Środa: 9:00 – 21:00
Czwartek: 9:00 – 21:00
Piątek: 9:00 – 21:00
Sobota: 9:00 – 15:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

 Płatność ratalna