Zabiegi na brzuch po ciąży - Katowice

Wiotka skóra brzucha i rozstępy to konsekwencje ciąży dające o sobie znać na długo po porodzie. Często nie znikają nawet pomimo tego, że młoda mama odzyskała już dawną wagę, żyje aktywnie i dba o siebie. Na szczęście, współczesna medycyna estetyczna jest dziś w stanie skutecznie wspierać naturę.

Zabiegi na brzuch po ciąży proponowane przez klinikę w Katowicach są skierowane zarówno do kobiet, które stosunkowo niedawno urodziły dziecko, jak i do tych, które są już wiele lat po porodzie i nadal nie są zadowolone z wyglądu swojego brzucha. Tak w przypadku radiofrekwencji mikroigłowej Ellisys, jak i w odniesieniu do karboksyterapii możemy przy tym mówić o zabiegach na brzuch po ciąży, które nie mają wielu przeciwskazań i skutków ubocznych. Radiofrekwencja mikroigłowa jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym i może być powtórzona już po sześciu tygodniach od momentu wykonania pierwszego zabiegu. Karboksyterapia to z kolei zabieg charakteryzujący się tym, że już po jednym dniu pozwala na powrót do pełnej aktywności fizycznej.

SC Beauty Clinic Katowice zapewnia nie tylko najlepszy sprzęt niezbędny podczas wykonywania zabiegów na brzuch po ciąży. To również fachowe doradztwo ułatwiające wybór takiej formy terapii, która będzie najlepiej dopasowana do potrzeb pacjentki.

Nasze zabiegi:

Radiofrekwencja mikroigłowa Ellisys – brzuch

Połączono możliwości dwóch topowych zabiegów – radiofrekwencji i mikronakłuwania. Radiofrekwencja działa energię cieplną, która doprowadza do termolizy włókien kolagenowych, mikronakłuwanie uszkadza tkanki mechanicznie – razem stymulują procesy…...

Karboksyterapia – brzuch

Karboksyterapia Dual XT to efektywna terapia dwutlenkiem węgla. Wpływa na zwiększenie procesów naprawczych poprzez tworzenie nowych naczyń krwionośnych, stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny oraz…...

Wskazania do zabiegu

  • wiotka skóra brzucha,
  • rozstępy,
  • lifting 3D brzucha,
  • brak jędrności skóry.

Przeciwwskazania

  • ciąża i karmienie,
  • zaburzenie krzepliwości krwi,
  • nowotwory.

Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na opis konkretnego zabiegu.

 

Nasza klinika - Katowice

ul. Bażantów 6c Centrum Handlowe Bażantowo

tel. 502 827 177
katowice@scbeautyclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 20:00
Wtorek: 9:00 – 20:00
Środa: 9:00 – 20:00
Czwartek: 9:00 – 20:00
Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 16:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

 Płatność ratalna