Zabiegi na Nogi

Mówiąc o najbardziej typowych atrybutach kobiecości, szczególnie często zwraca się uwagę na nogi. Dziś nie mamy już do czynienia z kultem chorobliwie szczupłych nóg, nadal jednak przyjmuje się, że powinny być one gładkie, wolne od przebarwień, żylaków i cellulitu. Każdy z wymienionych problemów jest w stanie rozwiązać medycyna estetyczna.

Problemy z cellulitem

Choć myśląc o cellulicie przeważnie kojarzymy go z brzuchem i pośladkami, nie brakuje kobiet, które mają go również na nogach. Cellulit w szczególny sposób upodobał sobie kobiece uda, pojawia się jednak także po wewnętrznej stronie kolan. Na szczęście, bez względu na to, gdzie zaatakował, dzięki skutecznym zabiegom na nogi jesteśmy się go w stanie pozbyć. Jak to zrobić? Najlepszym rozwiązaniem wydaje się być mezoterapia igłowa, bezbolesny, nieinwazyjny zabieg, którego zaletą jest również to, że z powodzeniem wykonuje się go już od wielu lat. Mezoterapia działa bezpośrednio na tkankę tłuszczową rozpuszczając ją, a następnie znacząco przyspieszając proces jej spalania.

Inne problemy z nogami

Cellulit nie jest wcale jedynym problemem, z którym możemy się uporać decydując się na sprawdzone zabiegi na nogi. Jeśli naszym problemem są żylaki, ciekawym rozwiązaniem może okazać się chemiczna metoda zamykania żył znana jako skleroterapia. O dużej skuteczności mówi się także w kontekście zabiegów z użyciem lasera, choć należy pamiętać, że każdorazowo żylaki powinny być ocenione przez lekarza pod kątem stopnia zaawansowania problemu oraz bezpieczeństwa pacjenta.

Nasze zabiegi:

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: