Zabiegi na Twarz

Defekty kosmetyczne wielu części ciała można z powodzeniem ukrywać przed otoczeniem. Gdy jednak zmienia się nasza twarz, każdy jest w stanie to dostrzec. Zmarszczki, wypryski i inne zmiany można ukrywać pod coraz grubszymi warstwami makijażu, zasadne wydaje się jednak zadanie samemu sobie pytania o to, czy ma to sens. Medycyna kosmetyczna ma nam przecież do zaoferowania szereg zabiegów, które rozwiążą mniej i bardziej powszechne problemy.

Skóra twarzy znowu młoda

Pierwsze zmarszczki pojawiają się jeszcze przed naszymi dwudziestymi piątymi urodzinami, nie musimy jednak pokazywać ich światu. Walka z nimi odbywa się na wiele sposobów, a wśród zabiegów na twarz charakteryzujących się szczególnie dużą skutecznością, wymieniana jest mezoterapia igłowa. Pomaga także peeling, gdy zaś regularne zabiegi wykonywane w domu przestają być wystarczające, na uwagę zasługuje peeling chemiczny. Zabiegi wykonywane w gabinetach estetycznych ułatwiają także pozbycie się poważniejszych problemów związanych ze skórą twarzy, takich, jak choćby trądzik różowaty, skutecznie leczony przez peeling medyczny Azelac peel.

Gdy skóra wydaje się zmęczona

Nie tylko zmarszczki sprawiają, że twarz wygląda starzej niż powinna. Gdy skóra nie jest właściwie nawilżona, staje się obwisła i nieustannie sprawia wrażenie zmęczonej. Dobrze dobrane zabiegi na twarz mogą jednak doprowadzić także do rozwiązania tego problemu. Tu szczególnie zalecana jest biostymulacja, pomaga jednak również laser frakcyjny i skuteczna karboksyterapia.

Nasze zabiegi:

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: