Historia firmy

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO,

czyli dwie osoby i wielka pasja do kosmetologii.

 

Rok 2006

Dwóch kosmetologów – założycieli stowarzyszenia na rzecz kosmetologii, Karolina Martin i Dariusz Bandachowicz uruchamia portal Kosmetologia – Magazyn Profesjonalistów.

 

Rok 2009

Portal staje się największy w branży,  codziennie pojawiają się aktualności i publikacje, jest cytowany w artykułach i podręcznikach akademickich. Zrzesza ponad 30 tys. osób zawodowo związanych z kosmetologią.

 

SZKOLENIA I BIZNES KOSMETYCZNY,

czyli jak tworzyć i organizować skuteczny biznes.

 

Rok 2010

Stworzenie pierwszego w Polsce ośrodka szkoleniowego z zakresu szkoleń biznesowych dla branży kosmetycznej. Szkolenia marketingowe i dla Menadżerów centrów kosmetycznych biją rankingi popularności.

 

Rok 2010

Nawiązanie współpracy z dr Irena Eris oraz kilkoma innymi znaczącymi firmami kosmetycznymi. Firma wchodzi w rolę konsultanta naukowego marki Lirene i prowadzi szkolenia w całej Polsce.

 

Rok 2011

Zaangażowanie w nowy, wieloletni projekt – Drogerie Hebe. Firma staje się największym partnerem dostarczającym usługi dla Jeronimo Martins S.A. Tworzy podręczniki operacyjne, szkoli pracowników i uczestniczy w aktywnym tworzeniu nowych Drogerii Hebe w całej Polsce.

 

PIERWSZY GABINET I WŁASNE URZĄDZENIA,

czyli doświadczenie przełożone na praktykę.

Rok 2012

Uruchomienie pierwszego własnego gabinetu. Przygotowania do tworzenia sieci.

 

Rok 2013

Wprowadzenie na rynek własnego urządzenia do karboksyterapii. Rozpromowanie metody w całej Polsce.

Rok 2014

Wprowadzenie kolejnych rozwiązań dla branży profesjonalnej do oferty.

 

SIEĆ FRANCZYZOWA I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE,

czyli siła w marce globalnej.

 

Rok 2015

Uruchomienie pierwszej sieciowej SC Beauty Clinic. Dynamiczny rozwój kliniki. Tworzenie standardów.

 

Rok 2017

Tworzenie kolejnych SC Beauty Clinic w Polsce. Wprowadzenie filozofii „Slow Beauty” i pierwszych na świecie metod Kosmetologii Personalizowanej. Kliniki stają się ulubionym miejscem dla wielu aktorów i znanych osób ze świata mediów.

 

Rok 2018

Klinika w Sosnowcu staje się nr 1 w województwie śląskim w rankingu Dziennika Zachodniego. Firma otrzymuje nagrodę Innowatora 2018. Intensywny rozwój sieci franczyzowej. Integracja marki. Zmiana nazwy Kosmetologia – Magazyn Profesjonalistów na SC Beauty Magazine.

 

CO DALEJ,

czyli poprzeczka wysoko postawiona.

 

W kolejnych latach firma podejmie wszelkie próby, aby stać się niekwestionowanym liderem w branży beauty w Polsce.