Otwórz własną klinikę

Sieć franczyzowa SC Beauty Clinic – prestiżowy model finansowy, który przynosi zyski

 

Kim jesteśmy?

SC Beauty Clinic to zespół renomowanych klinik, zajmujących się kosmetologią i medycyną estetyczną. Naczelnymi wartościami jest dla nas profesjonalizm oraz precyzja w działaniu, dbałość o detale oraz zaangażowanie w wykonywane projekty. Na polskim rynku jesteśmy prekursorami trendu Slow Beauty oraz kosmetologii personalizowanej. Zostaliśmy wyróżnieni w prestiżowym konkursie Gala Beauty Stars, a także znaleźliśmy się na pierwszym miejscu w województwie śląskim w rankingu Dziennika Zachodniego. Ponadto nasza marką jest docenia i rekomendowana m.in przez aktorów, influencerów oraz blogerki. Naszą ambasadorką jest Agnieszka Kawiorska, znana szerokiej publiczności aktorka filmowa i teatralna.

Stawiasz na niezależność oraz swobodę w budowaniu biznesu? Chcesz mieć poczucie bezpieczeństwa, wynikające z przynależności do marki o stabilnej pozycji na rynku? Jeśli tak, to zapraszamy do współpracy.

Warto zwrócić uwagę, że iniekcje z dwutlenkiem węgla w karboksyterapii nie są nową metodą zabiegową, gdyż już w latach trzydziestych XX wieku były wykorzystywane jako metody lecznicze w przypadku pacjentów z niewydolnością żylną.

Cykl zabiegowy obejmuje od 6 do 12 zabiegów. Najczęściej jest to jeden lub dwa zabiegi w tygodniu. Zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut.

Co zyskujesz na współpracy z zespołem SC Beauty Clinic?

 • Udział w realizacji trendu Slow Beauty;
 • Dostęp do aktualnej wiedzy marketingowej nakierowanej na działania ogólnopolskie;
 • Nowoczesną aparaturę, produkty oraz elementy wyposażenia w wyjątkowo konkurencyjnych cenach;
 • Możliwość tworzenia biznesu pod silną marką, która ma wypracowaną pozycję na rynku oraz sprawdzone standardy działania i procesy operacyjne;
 • Efektywny model biznesowy oraz know-how prowadzenia kliniki, w tym udział we wspólnych działaniach marketingowych, przyczyniających się do sukcesu całej sieci;
 • Możliwość korzystania z systemu przepływów kontroli przepływów finansowych, który bada płynność, ocenia rentowność przedsięwzięcia oraz skuteczność przeprowadzonych akcji marketingowych w odniesieniu do zainwestowanych środków oraz zwrotów z inwestycji;
 • Bieżące rozliczenia, które uwzględniają koszty, zyski, inwestycje oraz działania marketingowe oraz przepływ środków na kapitał rezerwowy;
 • Cykl szkoleń oraz dostęp do filmów szkoleniowych dla pracowników, pozwalających na utrzymanie wysokiej jakości pracy;
 • Nielimitowane wsparcie merytoryczne dla personelu, pozwalające zbudować silny oraz zaangażowany zespół. Dodatkowo na każdym etapie budowania biznesu oferujemy wsparcie menedżera sieci;

Jak to wygląda w praktyce?Proponujemy dwa sposoby dołączenia do naszego projektu franczyzowego SC Beauty Clinic:

Wejście we współpracę, gdzie obiekt jest w pełni gotowy do rozpoczęcia działalności.

To rozwiązanie idealne dla przedsiębiorców, którzy chcą oszczędzić czas na przygotowaniach oraz rozpocząć rozwijanie biznesu od razu.

Wspólne budowanie
projektu od podstaw.

To opcja szczególnie polecana dla osób, posiadających swój lokal lub chcących otworzyć klinikę SC Beauty Clinic w rejonie, w którym nie ma gotowego obiektu. Ponadto oferujemy wsparcie na każdym etapie prac – specjaliści pomogą zaaranżować wnętrza, wyszukać odpowiedni lokal oraz przygotować zewnętrzną reklamę. Dzięki temu przygotowanie inwestycji przebiegnie szybciej i bardziej sprawniej.

Co jeszcze od nas otrzymujesz w ramach
współpracy franczyzowej?

W powodzeniu biznesu ważne są nie tylko relacje, ale także umiejętne zarządzanie zadaniami. Ułatwimy Ci to, pomagając w:

 • zarządzaniu i pozycjonowaniu strony internetowej, tworzeniu grafik oraz tekstów
 • obsłudze kanałów społecznościowych (Facebook, Instagram oraz LinkedIn) oraz reklam AdWords
 • tworzeniu profesjonalnych postów wraz z grafikami na kanały social media  (każdego miesiąca dostajesz ich około 12)
 • tworzeniu nowych koncepcji zabiegowych
 • kwestiach administracyjnych

Uzyskasz dostęp do dedykowanej platformy e-commerce, dzięki której całodobowo możesz złożyć zamówienie na wszystkie elementy związane z funkcjonowaniem Twojego obiektu. Ponadto jako franczyzobiorca będziesz korzystać ze wspólnej strony internetowej, która jest zaprojektowana w sposób przejrzysty i estetyczny. Jest również zoptymalizowana pod kątem SEO oraz dostosowana do urządzeń mobilnych. Nasz strona internetowa posiada unikalnego bota – doradcę zabiegowego Asystenta SC Beauty. To rozbudowany program, który w rzeczowy i przyjazny sposób doradza klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu oraz kieruje na stronę rezerwacji odpowiedniej kliniki.

Dostajesz od nas również:

 • pakiet muzyki solfeżowej, zwolnionej z opłat
 • pomoc w inicjowaniu współpracy z influencerami oraz osobami ze świata mediów
 • dostęp do materiałów ułatwiających funkcjonowanie kliniki
 • licencję na korzystanie ze znaków “slow beauty” oraz “kosmetologia personalizowana”
 • autoryzację ambasadora marki, w tym działania brandingowe oraz wspólne nagrody
 • opracowania nowych oraz unikalnych procedur zabiegowych
 • dostęp do dedykowanego ubezpieczenia OC (ochrona przed odpowiedzialnością za błędy w wykonywanych zabiegach z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej oraz ochrona  dla pracowników wykonujących zabiegi laserowe, makijaż permanentny oraz wypełnianie na bazie kwasu hialuronowego)
 • materiały promocyjne oraz reklamowe (ulotki, cenniki, vouchery, karty lojalnościowe)
 • akcesoria firmowe z logo (m.in. ręczniki, filiżanki, fartuchy czy długopisy)

SC Beauty Clinic to nie tylko sprawdzony model biznesowy, ale także marka, która budzi zaufanie. Przekłada się ono na nagrody branżowe, które otrzymaliśmy za innowacyjność, nowatorskie podejście i metody zabiegowe.

Plebiscyt wyłaniający najlepsze miejsca urodowe w Polsce, w różnych kategoriach, m.in. najlepsze gabinety medycyny i dermatologii estetycznej, gabinety kosmetyczne i day SPA czy salony fryzjerskie.

Ogólnopolski Konkurs i Program Certyfikacji Firm “Diamenty Beauty”, nagradzający wyróżniające się usługi i produkty. Nagroda dla nowatorskich, innowacyjnych firm, linii kosmetyków lub usług.

Nagroda dla najbardziej nowatorskich rozwiązań branży beauty Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych Magazynu LNE, przyznawana za eksplorację zdobyczy nowych technologii i tworzenie oryginalnych formuł.

Konkurs, w którym nagradzane są innowacyjne produkty oraz zabiegi kosmetyki profesjonalnej, które odznaczają się najwyższą jakością i skutecznością.

Nagrody Innowator przyznawane są przedstawicielom świata nauki, biznesu i samorządu za dotychczasowy wkład w zakresie innowacyjnych rozwiązań w procesie organizacji i funkcjonowania podmiotów gospodarczych.

To tytuł przyznawany przez gazetę Dziennik Zachodni, który jest szczególnie dla ważny dla naszej marki, ponieważ nagrodę przyznają klienci na drodze plebiscytu. Uroczystość uhonorowania zwycięzców odbyła się w trakcie katowickich targów kosmetycznych Beauty Fair 2018.

Możesz dołączyć do nas w każdej chwili i zacząć rozwijać swój biznes.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu pod numerem 791 002 326

Poznaj więcej szczegółów

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie
i przetwarzanie twoich danych przez tę firmę.