Rewitalizacja pochwy - Toruń

Naruszenie funkcji seksualnych kobiety należy do kategorii poważnych problemów psychofizjologicznych. Relacje seksualne i przyjemność seksualna są bardzo ważne dla zdrowia kobiety i normalnego środowiska rodzinnego. Zespół rozluźnienia pochwy odnosi się do utraty jej struktury, która następuje po porodzie naturalnym lub w wyniku starzenia się organizmu. Utrata elastyczności pochwy prowadzi do zmniejszenia tarcia podczas stosunku, przez co satysfakcja seksualna zmniejsza się lub całkowicie zanika.

Rewitalizacja pochwy prowadzona jest na kilka sposobów: farmaceutyki (spraye i kremy promujące zagęszczanie), metody behawioralne (z wykorzystaniem ćwiczeń Kegla) i zabiegi kosmetyczne. Dwie pierwsze metody dają ograniczoną skuteczność. Metody zabiegowe stosowane przez nas dają dużo lepsze rezultaty.

W naszej klinice w Toruniu stosowana jest unikalna technika, która pozwala leczyć zespół słabej pochwy przy minimalnej inwazyjności. Delikatnie oddziałujemy na błonę śluzową, co powoduje, że włókna są skracane i zagęszczane, a tkanka jest ściskana. Rozpoczyna się proces odbudowy i produkcji kolagenu, w wyniku czego tkanka odmładza się i staje się znacznie bardziej elastyczna.

Nasze zabiegi:

Karboksyterapia pochwy

Atrofia pochwy to stopniowe zmniejszanie się błony śluzowej narządów intymnych. Powoduje uciążliwą suchość, która wyraźnie utrudnia swobodne codzienne funkcjonowanie, jest też źródłem częstszych infekcji, bólu…...

Wskazania do zabiegu

  • zespół relaksacji pochwy,
  • wysiłkowe nietrzymanie moczu,
  • poprawa doznań intymnych.

Przeciwwskazania

  • brak.

Nasza klinika - Toruń

ul. Św. Jakuba 10/2
32-600 Oświęcim
tel. 792 303 032

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 20:00
Wtorek: 9:00 – 20:00
Środa: 9:00 – 20:00
Czwartek: 9:00 – 20:00
Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 10:00 – 14:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

 Płatność ratalna