Relaksacja - Sosnowiec

Relaksacja stanowi idealny sposób na stres, przepracowanie czy przemęczenie. Pozwala odprężyć się zarówno ciału, jak i psychice. Dzięki takiemu wyciszeniu się i przywróceniu harmonii uda nam się uniknąć niekorzystnych skutków przewlekłego stresu, a także uczynić życie przyjemniejszym.

Zabiegi relaksacyjne to przede wszystkim masaże. Pomagają one rozluźnić mięśnie, zredukować rozmaite dolegliwości bólowe, dotlenić organizm oraz uspokoić rytm serca. Relaksacja jest także polecana do wspomagania terapii zaburzeń nerwicowych, ponieważ uspokaja nerwy, pomaga w leczeniu bezsenności, wspomaga koncentrację oraz poprawia samopoczucie.

W naszej klinice w Sosnowcu oferujemy zabiegi relaksacyjne w zakresie masażu ciała. Są one wykonywane przez ekspertów w dziedzinie masażu. W czasie zabiegu możliwe jest odbycie masażu całego ciała lub jego konkretnej partii. Oferowane przez nas masaże działają relaksacyjnie, wspomagają leczenie niektórych schorzeń, ujędrniają ciało, a także wspomagają walkę z cellulitem.

SC Beauty Clinic w Sosnowcu to miejsce, w którym możesz znacząco poprawić swój wygląd oraz samopoczucie. Dbamy o piękno zewnętrzne, jak i przemieniamy wnętrza tych, którzy nam zaufali. W naszą pracę wkładamy całe swoje serce. Posiadamy również siedziby w innych miastach w Polsce.

Nasze zabiegi:

Aktualnie brak zabiegów w tej kategorii.

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko zabieg będzie dostępny w klinice.

Nasza klinika - Sosnowiec

ul. Kilińskiego 44/IX
41-200 Sosnowiec
tel. 791 002 318
sosnowiec@scbeautyclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 20:00
Wtorek: 9:00 – 20:00
Środa: 9:00 – 20:00
Czwartek: 9:00 – 20:00
Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 10:00 – 13:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: