Chirurgia estetyczna i onkologiczna - Sosnowiec

Nie od dnia dzisiejszego wiadomo, że wygląd zewnętrzny stanowi wizytówkę u każdego człowieka. Dzięki chirurgii estetycznej i onkologicznej możliwe jest dokonanie korekty wyglądu, poprawienie deformacji lub zregenerowanie skóry. Nie ma takiej części ciała, której nie byłyby w stanie one poprawić.

Chirurgia estetyczna jest szeroką dziedziną, która oferuje zarówno zabiegi mało inwazyjne, jak i zaawansowane operacje plastyczne. Poprawiające wygląd zabiegi chirurgiczne dają zauważalne efekty w szybkim czasie, przez co po ich wykonaniu można w niedługim czasie powrócić do codziennych życiowych aktywności.

Oferta

Oferta naszej kliniki koncentruje się przede wszystkim na zabiegach rekonstrukcyjnych, jakimi są wycinanie znamion oraz korekty nosa.

Dzięki korekcie nosa możliwe jest nadanie mu nowej, zgrabnej formy poprzez kształtowanie na nowo jego elementów. Deformacje nosa poprawiane są poprzez niechirurgiczny zabieg z użyciem kwasu hialuronowego.

Wykonywane w naszej klinice wycinanie znamion jest dedykowane osobom, które z uwagi na względy zdrowotne bądź estetyczne pragną je usunąć. W skład naszej oferty wchodzi pozbywanie się wkłókniaków i prosaków dzięki elektroregulacji, niszczącej zmiany poprzez użycie prądu. Zabieg może być na życzenie pacjenta wykonywany w znieczuleniu.

Nasza klinika traktuje ludzkie ciało holistycznie. Pracujący u nas wykwalifikowani eksperci współtworzą zabiegi, które codziennie wykonują. Wierzymy, że dokonane przez nas korekty pozwolą klientom nie tylko poprawić wygląd, ale dokonają w nich także głęboką, wewnętrzną przemianę, która pozytywnie wpłynie na jakość ich życia. W SC Beauty Clinic w Sosnowcu masz możliwość to urzeczywistnić.

Nasze zabiegi:

Korekta nosa

Wszelkiego rodzaju lekkie deformacje nosa można poprawić podczas niechirurgicznego zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Bez względu na to czy mamy do czynienia z nosem nubijskim,…...

Wycinanie znamion

Wyróżniamy znamiona melanocytowe, komórkowe i patologiczne. Pierwsze z nich nie wywołują żadnych dolegliwości, drugie także nie powinny sprawiać kłopotu, a przynajmniej w większości przypadków są niegroźne.…...

Nasza klinika - Sosnowiec

ul. Kilińskiego 44/IX
41-200 Sosnowiec
tel. 791 002 318
sosnowiec@scbeautyclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 20:00
Wtorek: 9:00 – 20:00
Środa: 9:00 – 20:00
Czwartek: 9:00 – 20:00
Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 10:00 – 13:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

 Płatność ratalna