Ginekologia estetyczna - Sosnowiec

Ginekologia estetyczna to dziedzina medycyny, która znajduje zastosowanie w sytuacjach zmian po przebytym porodzie bądź menopauzie, niedostatecznym nawilżeniu pochwy, wysiłkowym nietrzymaniu moczu bądź skłonności do infekcji intymnych. Często wykonywane zabiegi są nieinwazyjne oraz całkowicie bezbolesne.

Dzięki ginekologii estetycznej możliwe jest poprawienie wyglądu kobiecych narządów płciowych, wykluczenie różnych dolegliwości związanych ze strefami intymnymi oraz polepszenie funkcji seksualnych.

Ginekologia estetyczna w Sosnowcu oferuje szereg zabiegów, dzięki którym można pozbyć się kompleksów, zyskać pewność siebie, a jednocześnie zadbać o swoje narządy intymne. Proponujemy innowacyjny lifting rozciągniętych mięśni krocza Nici Vaginal Narrower, który stanowi doskonałą terapię na wyleczenie defektu luźnego przedsionka pochwy.

Wypełniacze Desirial, działające na bazie kwasu hialuronowego, umożliwiają pozbyć się suchości pochwy oraz uporać się z zanikaniem warg sromowych większych.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się karboksyterapia pochwy oraz labioplastyka.

SC Beauty Clinic w Sosnowcu to klinika, która definiuje piękno na równi z pewnością siebie. Działamy w nurcie slow beauty, a osobom, które nam zaufały, gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług i bezpieczeństwo, ale również oferujemy holistyczne podejście do każdego człowieka i wierzymy, że dzięki przeprowadzonym zabiegom jednostka zbuduje jednocześnie głęboką, wewnętrzną pewność siebie.

Nasze zabiegi:

Aktualnie brak zabiegów w tej kategorii.

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko zabieg będzie dostępny w klinice.

  Nasza klinika - Sosnowiec

  ul. Kilińskiego 44/IX
  41-200 Sosnowiec
  tel. 730 540 055
  beautyclinicbiuro@gmail.com

  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek: 9:00 – 20:00
  Wtorek: 9:00 – 20:00
  Środa: 9:00 – 20:00
  Czwartek: 9:00 – 20:00
  Piątek: 9:00 – 20:00
  Sobota: 10:00 – 13:00

  Szukasz czegoś innego?

  spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

   Płatność ratalna