Laseroterapia - Sosnowiec

Laseroterapia stanowi dziedzinę fizykoterapii, polegającą na stymulowaniu procesów leczniczych organizmu dzięki używaniu promieniowania laserowego. Samo słowo laser oznacza urządzenie zabiegowe, które wzmacnia światło przez wymuszoną emisję promieniowania.

Laseroterapia wykazuje działanie terapeutyczne i znajduje zastosowanie w wielu różnych obszarach. Działa przede wszystkim przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, przeciwbólowo, przyspieszająco na regenerację tkanek, w sposób usprawniający mikrokrążenie oraz stymulująco na procesy immunologiczne.

Dzięki szerokiej ofercie zabiegów z dziedziny laseroterapii w naszej klinice w Sosnowcu, możliwe jest uzyskanie młodego wyglądu ciała oraz twarzy, usuwanie niechcianych włosów, usuwanie tatuaży, przebarwień czy makijażu permanentnego. Oferujemy laserowe usuwanie przebarwień, zamykanie naczynek krwionośnych, wycinanie znamion i wiele innych. Laseroterapia znajduje również zastosowanie w leczeniu niewydolności żylnej. Są to zabiegi małoinwazyjne, bezpieczne, a przy tym całkowicie skuteczne.

Nasza klinika SC Beauty Clinic w Sosnowcu kreuje trend kosmetologii personalizowanej. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a jego ciało – w sposób holistyczny. Zależy nam nie tylko na dokonywaniu zewnętrznych korekt czy leczeniu chorób, ale również na pomaganiu w dokonywaniu głębszych zmian wewnętrznych. Posiadamy kliniki również w innych miastach w Polsce.

Nasze zabiegi:

Epilacja laserowa światłowodowym laserem Chromatica Platinum XL

Epilacja to inaczej trwała depilacja, której efekt utrzymuje się latami. Jest niewiele rozwiązań, które mogą zagwarantować nam ten efekt. Jednym z nich jest z laser.…...

Nasza klinika - Sosnowiec

ul. Kilińskiego 44/IX
41-200 Sosnowiec
tel. 791 002 318
sosnowiec@scbeautyclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 20:00
Wtorek: 9:00 – 20:00
Środa: 9:00 – 20:00
Czwartek: 9:00 – 20:00
Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 10:00 – 13:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: