Konsultacje - Sosnowiec

Konsultacje ze specjalistami w dziedzinie kosmetologii czy medycyny estetycznej umożliwiają klientom pozyskanie istotnych dla nich informacji na temat interesujących ich zabiegów. Konsultacja kosmetologiczna polega na rozmowie ze specjalistą, a także na badaniu skóry w celu ustalenia dalszego postępowania. Konsultacje u lekarza medycyny estetycznej dotyczą konkretnych zabiegów medycznych.

Konsultacje w naszej klinice w Sosnowcu umożliwiają na skorzystanie z usług zarówno kosmetologa, jak i lekarza medycyny estetycznej. Kosmetolog oferuje u nas profesjonalne zabiegi gabinetowe, stanowiące metody nieinwazyjne, zaawansowane, a jednocześnie o bardzo wysokim stopniu skuteczności oraz umożliwiające widocznej poprawy wyglądu i uzyskania efektu odmłodzenia.

Konsultacja u lekarza medycyny estetycznej w naszej klinice oferuje szerokie działania, umożliwiające m.in. pozbycie się widocznych defektów skóry czy spowolnienie procesu starzenia (dzięki liftingowi skóry czy redukcji zmarszczek).

Nasza klinika SC Beauty Clinic z siedzibą w Sosnowcu jest pionierska w kreowaniu nowych trendów kosmetologii personalizowanej oraz slow beauty. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług i podchodzimy do każdego klienta w sposób indywidualny, pozbawiony wszechogarniającego nas wszędzie pośpiechu. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, wkładając całe serce w to, co robimy.

Nasze zabiegi:

Kosmetolog

Kosmetolog operuje profesjonalnymi zabiegami gabinetowymi. Są to metody zaawansowane, nieinwazyjne, o wysokim stopniu skuteczności, pozwalające uzyskać oczekiwany efekt odmłodzenia oraz poprawy wyglądu. U podstaw wszelkich…...

Lekarz medycyny estetycznej

Skóra stanowi barierę dla wielu czynników z zewnątrz. Pełni w ten sposób funkcję ochronną. Na tyle na ile to możliwe, blokuje dostęp do wnętrza wielu…...

Nasza klinika - Sosnowiec

ul. Kilińskiego 44/IX
41-200 Sosnowiec
tel. 791 002 318
sosnowiec@scbeautyclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 20:00
Wtorek: 9:00 – 20:00
Środa: 9:00 – 20:00
Czwartek: 9:00 – 20:00
Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 10:00 – 13:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: