Dermatoskopia - Białystok

Wczesne wykrycie raka skóry jest elementem optymalnego leczenia pacjenta. Dermatoskopia pozwala na zbadanie tkanki skóry w stanie naturalnym. Bolesne procesy gojenia pacjenta są zredukowane, unikając niepotrzebnych biopsji. Nieinwazyjne techniki, takie jak dermatoskopia, pozwalają na przegląd większych powierzchni skóry w celu dokładnego zbadania pacjenta.

Oprócz nieinwazyjnego charakteru dermatoskopia oferuje szeroki wachlarz korzyści, takich jak zwiększone powiększenie obrazu, obrazowanie spolaryzowane, zwiększona dokładność diagnozy oraz przenośne, niedrogie opcje zakupu.

W naszej klinice leczymy wszystkie choroby skóry – od alergii po rany przewlekłe. Dermatoskopia w klinice w Toruniu może być wykonana jako samodzielne badanie lub część kompleksowego leczenia. Wszystkie badania wykonywane są na nowoczesnym sprzęcie oraz przez doświadczonych lekarzy. W każdym przypadku badanie poprzedzone jest indywidualnym wywiadem z pacjentem, aby zapewnić mu najwyższy komfort w trakcie przeprowadzonego badania.

Nasze zabiegi:

Aktualnie brak zabiegów w tej kategorii.

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko zabieg będzie dostępny w klinice.

  Wskazania do zabiegu

  • ocena znamion i niepokojących zmian

  Przeciwwskazania

  • brak.

  Nasza klinika - Białystok

  ul. Fabryczna 35/ U1

  tel. 602 131 003
  bialystok@scbeautyclinic.pl

  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek: 9:00 – 22:00
  Wtorek: 9:00 – 22:00
  Środa: 9:00 – 22:00
  Czwartek: 9:00 – 22:00
  Piątek: 9:00 – 22:00
  Sobota: 10:00 – 13:00

  Szukasz czegoś innego?

  spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

   Płatność ratalna