Korekta nosa - Białystok

Zabieg korekcji nosa umożliwia zmianę wyglądu i struktury nosa. Korekta nosa umożliwia zmniejszenie lub zwiększenie objętości nosa, usunięcie garbu, zmianę kształtu czubka nosa czy powiększenie nozdrzy.

Korekcja nosa wykonywana jest głównie ze względów estetycznych. Zbyt duży nos lub garb mogą wpływać na samoocenę i być źródłem wielu kompleksów. Należy również podkreślić, że nos jest częścią twarzy, która nadaje jej szczególny wygląd i charakter. Ponadto korekcja nosa może również rozwiązać problemy z oddychaniem.

Osoby niezadowolone z kształtu nosa mogą poddać się korekcji w naszej klinice w Toruniu. Często problemom estetycznym towarzyszą także skrzywienie przegrody nosowej i problemy z oddychaniem. W naszej klinice istnieje możliwość wykonania pełnej korekcji, która daje doskonały efekt estetyczny, a jednocześnie zapewnia prawidłową drożność nosa. Podczas konsultacji lekarz zleci badania laboratoryjne, oceni historię choroby i opowie, jak przebiegnie zabieg. Co najmniej na tydzień przed operacją lekarz poprosi o zaprzestanie przyjmowania leków przeciwzakrzepowych (np. Aspiryny). Powinieneś także powstrzymać się od palenia przez dwa tygodnie, ponieważ obkurcza naczynia krwionośne.

Nasze zabiegi:

Aktualnie brak zabiegów w tej kategorii.

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko zabieg będzie dostępny w klinice.

  Wskazania do zabiegu

  • plastyka twarzy
  • asymetrie kształtu nosa
  • niedoskonały kształt nosa

   

  Przeciwwskazania

  • choroby autoimmunologiczne

  Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na opis konkretnego zabiegu.

  Nasza klinika - Białystok

  ul. Fabryczna 35/ U1

  tel. 602 131 003
  bialystok@scbeautyclinic.pl

  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek: 9:00 – 22:00
  Wtorek: 9:00 – 22:00
  Środa: 9:00 – 22:00
  Czwartek: 9:00 – 22:00
  Piątek: 9:00 – 22:00
  Sobota: 10:00 – 13:00

  Szukasz czegoś innego?

  spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

   Płatność ratalna