Leczenie żylaków - Białystok

Zmęczone, ciężkie nogi i często opuchnięte stopy i kostki mogą wskazywać na wystąpienie żylaków – nawet jeśli nie są widoczne żadne widoczne oznaki. Co piąty dorosły cierpi na zauważalne zmiany w żyłach. Nieleczone żylaki, mogą prowadzić do otwartych owrzodzeń na nodze, a nawet zagrażających życiu zatorów.

Konieczne jest dokładne badanie, aby ustalić, czy mamy do czynienia z pierwotnymi, czy wtórnymi żylakami. Ponadto należy wyjaśnić, czy dotknięte są głębokie żyły w nogach lub, czy występuje inny stan – na przykład choroba nerek lub serca – który również może powodować gromadzenie się wody w nogach. Różne metody obrazowania, takie jak ultradźwięki lub przedstawienie żył na zdjęciu rentgenowskim za pomocą wstrzykniętego środka kontrastowego, dostarczają informacji o głębszych zmianach. Po potwierdzeniu diagnozy można rozpocząć leczenie.

W klinice w Białymstoku stosujemy bezpieczne i skuteczne osoby, jeśli chodzi o leczenie żylaków. Po przeprowadzonym wywiadzie lekarz prowadzący zadecyduje która forma terapii będzie wskazana dla konkretnego przypadku.

Nasze zabiegi:

Aktualnie brak zabiegów w tej kategorii.

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko zabieg będzie dostępny w klinice.

  Wskazania do zabiegu

  • leczenie żylaków.

  Przeciwwskazania

  Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na opis konkretnego zabiegu.

   

  Nasza klinika - Białystok

  ul. Fabryczna 35/ U1

  tel. 602 131 003
  bialystok@scbeautyclinic.pl

  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek: 9:00 – 22:00
  Wtorek: 9:00 – 22:00
  Środa: 9:00 – 22:00
  Czwartek: 9:00 – 22:00
  Piątek: 9:00 – 22:00
  Sobota: 10:00 – 13:00

  Szukasz czegoś innego?

  spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

   Płatność ratalna