Usuwanie cellulitu - Białystok

Cellulit nie jest chorobą, to po prostu zmiana w kobiecej tkance tłuszczowej, która dotyka 80-90% kobiet. Dzięki zdrowej diecie i ćwiczeniom można zredukować cellulit. Jednak przyczyny, czyli słabej tkanki łącznej, nie da się w ten sposób wyeliminować. Nieinwazyjne metody leczenia cellulitu najczęściej mają na celu pobudzenie krążenia limfy i związane z tym usuwanie komórek tłuszczowych.

Wyraźnego cellulitu nie da się całkowicie wyeliminować za pomocą samych ćwiczeń i zdrowej diety. Obecnie istnieje wiele opcji leczenia, które na różne sposoby mogą pomóc w uzyskaniu lepszej kondycji skóry. Wykonuje się tylko niewielkie nakłucie, a komórki tłuszczowe są niszczone za pomocą światła laserowego. Skroplone komórki tłuszczowe można następnie odsączyć. Zaletą tej metody w walce z cellulitem jest wywoływane laserem skurcz włókien kolagenowych i związane z tym napięcie skóry.

W klinice w Białymstoku każdy zabieg przeprowadzany jest przez doświadczonego i wykwalifikowanego lekarza. Wykorzystujemy bezpieczne i skuteczne metody, jeśli chodzi o usuwanie cellulitu.

Nasze zabiegi:

Mezoterapia igłowa – zabieg na cellulit

Należy do jednych z najpopularniejszych zabiegów. Poza tym, że wypełnia zmarszczki i wygładza skórę, to może także być skuteczną bronią w walce z cellulitem. Regularne…...

Dermomasaż

Rozróżnia się dwa rodzaje cellulitu: wodno-cyrkulacyjny oraz tłuszczowy. Dermomasaż stosujemy w obu przypadkach. Stanowi on także świetną metodę walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej, która objawia się…...

Wskazania do zabiegu

  • usuwanie cellulitu,
  • cellulit nawet w najbardziej zaawansowanym stadium,
  • cellulit , nadmiar tkanki tłuszczowej,
  • działanie antycellulitowe i wyszczuplające.

Przeciwwskazania

  • ciąża i laktacja,
  • nowotwory (w większości zabiegów),
  • zaburzenia krzepliwości krwi (w większości zabiegów).

Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na opis konkretnego zabiegu.

 

Nasza klinika - Białystok

ul. Fabryczna 35/ U1

tel. 602 131 003
bialystok@scbeautyclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 22:00
Wtorek: 9:00 – 22:00
Środa: 9:00 – 22:00
Czwartek: 9:00 – 22:00
Piątek: 9:00 – 22:00
Sobota: 10:00 – 13:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

 Płatność ratalna