Usuwanie blizn po oparzeniu - Białystok

Blizny często pozostają na skórze po oparzeniu lub urazie. Nawet jeśli większość blizn zwykle stanowi problem czysto estetyczny, mogą one osłabić pewność siebie i skłonić do wycofania się lub uniknięcia sytuacji, w których ich blizny stają się widoczne. Blizny mogą być również bolesne, ograniczać naszą mobilność lub powodować uczucie napięcia.

Frakcjonowany lasera może być z powodzeniem stosowany do problemów skóry, takich jak rozstępy blizn. W tym zabiegu na skórę, który jest delikatniejszy niż inne systemy laserowe, blizna jest usuwana jak piksele za pomocą lasera. Nowy kolagen tworzy się wokół ledwie widocznych miejsc, w których usunięto tkankę, co prowadzi do regeneracji pozostałej tkanki. Skóra odmładza się, blizny są zredukowane i wygładzone. Leczony obszar skóry staje się znacznie bardziej jędrny z powodu tworzenia się nowego kolagenu.

W klinice w Białymstoku stosujemy nowoczesne metody redukcji blizn. Usuwanie blizn po oparzeniu odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dobór odpowiedniej metody odbywa się po przeprowadzeniu konsultacji medycznych.

Nasze zabiegi:

Ellisys Duo® – radiofrekwencja mikroigłowa

To zaawansowane technologicznie urządzenie medyczne, które wykorzystuje monopolarne oraz bipolarne fale radiowe do miejscowej termolizy tkanek. Działa bezpośrednio w miejscu przeznaczenia, a więc wyjątkowo skutecznie. …...

Radiofrekwencja mikroigłowa Ellisys dekoltu

Lifting dekoltu bez operacji. Radiofrekwencja mikroigłowa Ellisys jest hitem ostatnich lat. Stosuje się ją z sukcesem do redukcji blizn i rozstępów, a przede wszystkim do podniesienia…...

Wskazania do zabiegu

  • usuwanie blizn po oparzeniu.

Przeciwwskazania

  • ciąża i laktacja,
  • choroby nowotworowe,
  • zaburzenie krzepliwości krwi.

Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na opis konkretnego zabiegu.

 

Nasza klinika - Białystok

ul. Fabryczna 35/ U1

tel. 602 131 003
bialystok@scbeautyclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 22:00
Wtorek: 9:00 – 22:00
Środa: 9:00 – 22:00
Czwartek: 9:00 – 22:00
Piątek: 9:00 – 22:00
Sobota: 10:00 – 13:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

 Płatność ratalna