Leczenie trądziku różowatego - Katowice

Trądzik różowaty jest przewlekłym stanem zapalnym skóry pojawiającym się w głównej mierze u osób dojrzałych. Atakuje przede wszystkim kobiety, choć i mężczyźni muszą liczyć się ze zmianami na środkowej części twarzy przyjmującymi postać rumienia, grudek, krost i poszerzonych naczyń krwionośnych. Szukając przyczyn trądziku różowatego zwraca się uwagę na zaburzenia naczynioruchowe. Czynnikami aktywującymi stan zapalny mogą być przy tym zarówno ekspozycja na słońce i niewłaściwe nawyki żywieniowe, jak i stres.

Leczenie trądziku różowatego jest czasochłonne, należy przy tym liczyć się z tym, że mówimy o problemie, którego nie da się całkowicie wyeliminować. Nie oznacza to jednak, że osoby zmagające się z nim nie mają szans na atrakcyjny wygląd. Mieszcząca się w Katowicach SC Beauty Clinic proponuje przynajmniej kilka zabiegów zasługujących na zainteresowanie. Tu warto wspomnieć przede wszystkim o laserowym zamykaniu naczynek krwionośnych, choć bardzo dobre rezultaty przynoszą też peelingi medyczne.

SC Beauty Clinic Katowice to nie tylko szeroki wachlarz zabiegów eliminujących skutki trądziku. To także staranny wywiad z pacjentem oraz doradztwo uwzględniające indywidualne potrzeby każdej osoby trafiającej do tej kliniki.

Nasze zabiegi:

Laserowe zamykanie naczynek krwionośnych

Gładka, rozświetlona cera to marzenie osób ze skórą naczyniową. Pajączki, pęknięte lub rozszerzone naczynka, rumień, trądzik różowaty, plamy naczyniowe – wszystkie te drażniące defekty kwalifikują…...

Peelingi medyczne – zabieg na twarz

Ich celem jest intensywne złuszczenie naskórka i dotarcie do skóry właściwej. W zależności od substancji po którą sięgniemy, możemy uzyskać efekt oczyszczający, odmładzający, rozjaśniający, itp. Do…...

Wskazania do zabiegu

  • oczyszczanie skóry,
  • odmłodzenie skóry,
  • rozjaśnienie skóry.

 

Przeciwwskazania

  • ciąża i laktacja,
  • aktywna opryszczka,
  • terapia retinoidami,
  • przerwana ciągłość naskórka,
  • poważne stany zapalne skóry.

Nasza klinika - Katowice

ul. Bażantów 6c Centrum Handlowe Bażantowo

tel. 502 827 177
katowice@scbeautyclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 20:00
Wtorek: 9:00 – 20:00
Środa: 9:00 – 20:00
Czwartek: 9:00 – 20:00
Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 16:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

 Płatność ratalna