Korekta nosa - Katowice

Nawet niewielkie deformacje nosa mogą być dużym wyzwaniem dla osób zmagających się z tym problemem. Zwykle rodzą kompleksy, zmniejszają pewność siebie i przyczyniają się do tego, że trudno jest uwierzyć we własną atrakcyjność. Nie stanowią zagrożenia dla zdrowia, obniżają jednak jakość życia na tyle, aby uczynić je prawdziwie nieznośnym. Na szczęście można je eliminować bez stosowania klasycznych metod chirurgicznych.

Wykonywana w Katowicach korekta nosa bazuje na wykorzystaniu kwasu hialuronowego w czasie niechirurgicznego zabiegu. Pozwala na rozwiązanie problemu tak zwanego nosa greckiego, garbatego, haczykowatego oraz wklęsłego nadając mu zdecydowanie zgrabniejszą formę. Po wypełnieniu nosa kwasem podczas korekty nosa, możliwe jest jego ponowne formowanie, a jego wygląd staje się bliższy oczekiwaniom pacjentów. Zabieg nie daje trwałego rezultatu, jego efektami można się jednak cieszyć nawet do dwunastu miesięcy po jego wykonaniu. Nie ma też przeciwwskazań do jego wielokrotnego powtarzania.

SC Beauty Clinic Katowice to zespół ekspertów, którzy już od ponad dziesięciu lat doskonalą swoją wiedzę i umiejętności. Jego znakiem rozpoznawczym jest dążenie do propagowania kosmetologii spersonalizowanej – odpowiadającej rzeczywistym potrzebom konkretnych klientów.

Nasze zabiegi:

Korekta nosa

Wszelkiego rodzaju lekkie deformacje nosa można poprawić podczas niechirurgicznego zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Bez względu na to czy mamy do czynienia z nosem nubijskim,…...

Wskazania do zabiegu

  • plastyka twarzy
  • asymetrie kształtu nosa
  • niedoskonały kształt nosa

 

Przeciwwskazania

  • choroby autoimmunologiczne

Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na opis konkretnego zabiegu.

Nasza klinika - Katowice

ul. Bażantów 6c Centrum Handlowe Bażantowo

tel. 502 827 177
katowice@scbeautyclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 20:00
Wtorek: 9:00 – 20:00
Środa: 9:00 – 20:00
Czwartek: 9:00 – 20:00
Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 16:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

 Płatność ratalna