Leczenie trądziku różowatego - Toruń

Trądzik różowaty to stan, w którym na skórze pojawiają się grudki, krosty i zaczerwienienia. Występuje z powodu naruszenia tonu i rozszerzenia małych naczyń skóry twarzy. Czynnikami predysponującymi są zaburzenia endokrynologiczne, choroby przewodu pokarmowego, zaburzenia układu odpornościowego.

Rozpoznanie trądziku różowatego dokonywane jest na podstawie objawów klinicznych i nie wymaga innych metod badawczych, poza ogólnymi analizami klinicznymi. Jednak w przypadku niektórych postaci choroby można przeprowadzić dodatkowe badanie mikroflory skóry metodą mikrobiologiczną i zbadać stan naczyń. Leczenie trądziku różowatego za pomocą peelingu to eliminacja przyczyn, które spowodowały jego pojawienie się. Środki o działaniu keratoregulującym i łojobójczym służą do jak najgłębszego oczyszczenia porów i usunięcia zrogowaciałych cząstek skóry.

W naszej klinice w Toruniu stosuje się specjalistyczne metody peelingu, które wykorzystując, terapię przeciwbakteryjną, środki przeciwpasożytnicze. Doświadczeni specjaliści wykonają zabieg, który pozwala znacznie ograniczyć występowanie trądziku, a w wielu przypadkach jego całkowite usunięcie.

Nasze zabiegi:

Peelingi medyczne – zabieg na twarz

Ich celem jest intensywne złuszczenie naskórka i dotarcie do skóry właściwej. W zależności od substancji po którą sięgniemy, możemy uzyskać efekt oczyszczający, odmładzający, rozjaśniający, itp. Do…...

Wskazania do zabiegu

  • oczyszczanie skóry,
  • odmłodzenie skóry,
  • rozjaśnienie skóry.

 

Przeciwwskazania

  • ciąża i laktacja,
  • aktywna opryszczka,
  • terapia retinoidami,
  • przerwana ciągłość naskórka,
  • poważne stany zapalne skóry.

Nasza klinika - Toruń

ul. Św. Jakuba 10/2
32-600 Oświęcim
tel. 792 303 032

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 20:00
Wtorek: 9:00 – 20:00
Środa: 9:00 – 20:00
Czwartek: 9:00 – 20:00
Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 10:00 – 14:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

 Płatność ratalna