Leczenie trądziku różowatego - Bielsko-Biała

Trądzik różowaty to naczyniowa choroba skóry, przerzedzenie ścian naczyń krwionośnych, co prowadzi do zaczerwienień w różnych obszarach skóry. Najczęściej na twarzy pojawia się zaczerwienienie. Występuje z powodu osłabienia ścian naczyń krwionośnych. Po powiększeniu naczynia pod ciśnieniem krwi nie może wrócić do swojej pierwotnej pozycji. Jest najbardziej zauważalna na skórze wrażliwej na światło, ponieważ naczynia włosowate znajdują się blisko powierzchni.

Z reguły trądzik różowaty pojawia się w okolicach nosa, brody i policzków. Z biegiem czasu zmiany skórne staną się bardziej widoczne. Dlatego ważne jest, aby skonsultować się z kosmetologiem, gdy pojawią się pierwsze objawy. W leczeniu trądziku i trądziku różowatego stosowana jest forma peelingu wzbogacona o dodatek w postaci proszku z aktywatorem. Odmładza skórę, wygładza ją, redukuje zmarszczki i plamy.

W klinice w Bielsku – Białej schemat leczenia ustala się po postawieniu trafnej diagnozy na podstawie badania pacjenta, wywiadu i wywiadu. Przed przepisaniem leczenia konieczne jest wykluczenie chorób narządów wewnętrznych.

Nasze zabiegi:

Azelac Peel – leczenie trądziku różowatego

Skóra obdarowana trądzikiem różowatym jest wyjątkowo wymagająca. Z jednej strony potrzebuje solidnego oczyszczenia, z drugiej bardzo delikatnego potraktowania i wzmocnienia naczyń krwionośnych.  Wymaga terapii działającej…...

Peelingi medyczne – zabieg na twarz

Ich celem jest intensywne złuszczenie naskórka i dotarcie do skóry właściwej. W zależności od substancji po którą sięgniemy, możemy uzyskać efekt oczyszczający, odmładzający, rozjaśniający, itp. Do…...

Wskazania do zabiegu

  • oczyszczanie skóry,
  • odmłodzenie skóry,
  • rozjaśnienie skóry.

 

Przeciwwskazania

  • ciąża i laktacja,
  • aktywna opryszczka,
  • terapia retinoidami,
  • przerwana ciągłość naskórka,
  • poważne stany zapalne skóry.

Nasza klinika - Bielsko-Biała

ul. Bolesława Prusa 61
43-300 Bielsko-Biała
tel. 500 079 901
bielsko-biala@scbeautyclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 21:00
Wtorek: 9:00 – 21:00
Środa: 9:00 – 21:00
Czwartek: 9:00 – 21:00
Piątek: 9:00 – 21:00
Sobota: 9:00 – 15:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

 Płatność ratalna