Kolejny Instytut Image

Z wielką przyjemnością możemy oznajmić, że powstał kolejny Instytut Kosmetologii Image. Iława jest miastem, w którym od 10 grudnia działa kolejna placówka partnerska Image. Na ponad 200 metrach klienci znaleźć mogą najnowsze technologie w kosmetologii i medycynie estetycznej, kosmetyki marek Bruno Vassari, Medbeauty i Institute BCN. Najwyższą jakość zabiegów gwarantuje wykwalifikowany personel, który przeszedł szereg specjalistycznych szkoleń, nim przystąpił do pracy w Instytucie. 

Pierwszy Instytut Kosmetologii „IMAGE” w Koninie został założony w 1996 r. Przez lata pracy nauczyliśmy się, jak skutecznie wydobywać piękno z ludzkiego ciała. Osiągnęliśmy to przy pomocy zastosowania najlepszych receptur kosmetycznych, najnowocześniejszej aparatury kosmetologiczno – medycznej i nieustannego zdobywania wiedzy.

Pragniemy zagwarantować Państwu pełne zadowolenie z naszych usług, przywrócić wiarę we własny urok i wdzięk, przywrócić również wewnętrzną równowagę i wspaniałe samopoczucie.

W Instytucie „IMAGE” zajmujemy się technikami laserowymi, medycyną estetyczną, kosmetologią leczniczą, kosmetyką upiększającą oraz zabiegami SPA. Współpracujemy z największymi dystrybutorami i producentami w Europie, Ameryce i Azji. Korzystamy z wielu znanych i skutecznych technologii. Pracujemy na najnowocześniejszej aparaturze: laserach, IPL-​ach medycznych, urządzeniach do mikrodermabrazji, radiofrekwencji mono – i bi – polarnej, mezoterapii bezigłowej, mezoterpii mikroigłowej frakcyjnej, endemologii ‚lipokawitacji, kriolipolizyi wielu innych.

Adres nowego Instytutu: Iława, ul. Sobieskiego 14, rezydencja Stary Spichlerz

Kontakt dla osób zainteresowanych otwarciem Instytutu:

Arkadiusz.wojtczak@imagecentrum.pl,

tel. 664 477 701

Chcesz wiedzieć więcej?

Czytaj publikacje ekspertów

odwiedź nasz blog