Universkin

Możesz używać kosmetyku gabinetowego, który specjalnie dla Ciebie skomponuje lekarz. Wyobraź sobie, że stoisz przed regałem pełnym cudownych substancji odżywczych. Nie wszystkie są idealne dla Twojej skóry, są wśród nich takie, których konsystencja będzie dla Ciebie za ciężka lub za lekka, składniki za silne lub za słabe lub kompletnie nie odpowiadające Twoim potrzebom. Ale jednocześnie są wśród nich takie, z których można stworzyć unikatową recepturę, kompleksowo pielęgnującą Twoją cerę. To nie wszystko, możesz otrzymać ją w konsystencji, która najlepiej będzie penetrować Twoją skórę. Właśnie na tym polega innowacja Universkin. Na indywidualnych kompozycjach substancji odżywczych.

Twoja skóra to zestaw pewnych wymagań, które świadczą o jej indywidualizmie, do tego nie są to stałe wymagania. Potrzeby skóry zmieniają się wraz z wiekiem, z porami roku, różnią
się w zależności od partii skóry. Dlatego skuteczność pielęgnacji gwarantuje elastyczne i jednocześnie holistyczne podejście do cery.

Każdą terapię preparatami Universkin poprzedza diagnoza i ocena kondycji Twojej skóry, jej rodzaju i aktualnych potrzeb. To klucz do sukcesu. Wykonuje ją lekarza i to lekarz, mając
potrzebną wiedzę, samodzielnie komponuje dla Ciebie kosmetyk, decydując o jego zawartości oraz konsystencji dopasowanej do wymagań Twojej skóry.

Lekarz, bazując na wykonanej analizie, ustala odpowiedni indywidualny dobór substancji aktywnych. Bazą dla każdego kosmetyku jest: olej z libanki, kwas hialuronowy, peptydy biomimetyczne oraz witamina E. W ramach podstawowej struktury lekarz może dodać maksymalnie trzy z 19 czystych, aktywnych składników, które najlepiej zadziałają w Twoim przypadku. To maksymalna koncentracja na Twoich potrzebach.

Ale nie tylko skład można dopasować pod Twoim kątem, także stężenie kosmetyku, co jest niezwykle istotne dla skuteczniejszego działania kuracji. Lekarz widząc typ Twojej skóry, jej grubość, charakterystykę, może wybrać najodpowiedniejszą dla Ciebie konsystencję preparatu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Czytaj publikacje ekspertów

odwiedź nasz blog