Usuwanie znamion - Sosnowiec

Łagodne zmiany skórne, najczęściej pieprzyki, brodawki i brodawczaki rozwijają się pod wpływem różnych czynników (wirusy, promieniowanie słoneczne itp.).

Większość pacjentów zdaje sobie sprawę z ich nieszkodliwości i uważa pieprzyki i brodawki za powszechne wady estetyczne wyglądu, które czasami powodują niedogodności. Jednak pod wpływem pewnych warunków (ciągłe tarcie ubraniem, długotrwałe narażenie na intensywne światło słoneczne itp.), łagodne formacje mogą przerodzić się w złośliwe guzy. Na przykład podczas uprawiania sportu wystające formacje znajdujące się w fałdach skóry (pachowe, pachwinowe) mogą skręcać się „na nodze” i powodować stan zapalny. Dlatego, jeśli chodzi o dyskomfort estetyczny i profilaktykę zaleca się usuwanie znamion.

W naszej klinice w Sosnowcu przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi i metod – wykonamy ten zabieg szybko i bezboleśnie. We współczesnej medycynie i kosmetologii stosuje się różne metody usuwania łagodnych znamion. My stosujemy tylko najszybsze i najbardziej bezbolesne metody usuwania znamion.

Nasze zabiegi:

Elektrokoagulacja

Włókniaki to małe narośle. Prosaki to drobne, twarde kuleczki, które czasem myli się z kaszakami. Nie lubimy tych zmian głównie za to, że szpecą skórę.…...

Wycinanie znamion

Wyróżniamy znamiona melanocytowe, komórkowe i patologiczne. Pierwsze z nich nie wywołują żadnych dolegliwości, drugie także nie powinny sprawiać kłopotu, a przynajmniej w większości przypadków są niegroźne.…...

Wskazania do zabiegu

  • włókniaki,
  • prosaki,
  • brodawki wirusowe,
  • narośla skórne.

Przeciwwskazania

  • zaburzenia krzepliwości krwi,
  • opryszczka w miejscu zabiegowym.

Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na opis konkretnego zabiegu.

 

Nasza klinika - Sosnowiec

ul. Kilińskiego 44/IX
41-200 Sosnowiec
tel. 791 002 318
sosnowiec@scbeauty.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 20:00
Wtorek: 9:00 – 20:00
Środa: 9:00 – 20:00
Czwartek: 9:00 – 20:00
Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 10:00 – 13:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: