Usuwanie przebarwień - Chorzów

Przebarwienia to zaburzenia pigmentacji wynikające z nadmiernej produkcji melaniny i jej nierównomiernego rozmieszczenia w skórze. Są to małe lub większe brązowe plamy na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach i plecach. Ponieważ zwykle pojawiają się na odsłoniętych częściach ciała, stanowią duży problem kosmetyczny i psychologiczny.

Takie zmiany nasilają się po ekspozycji na promienie słoneczne (UVA i UVB). Peelingi medyczne pozwalają na skuteczne i szybkie usuwanie przebarwień. Peelingi służą do poprawy wyglądu skóry poprzez usuwanie oznak starzenia i uszkodzeń. Z wyjątkiem niektórych zaczerwienień i niewielkich podrażnień, peelingi nie mają skutków ubocznych.

W klinice w Chorzowie stosujemy peelingi powierzchowne, średnie i głębokie. Powierzchowne peelingi działają na wierzchnią warstwę skóry, usuwając przebarwienia i szorstkość. Średnie peelingi wnikają w średnią warstwę skóry, poprawiając plamy, zmarszczki, drobne linie, piegi i przebarwienia skóry. Redukują blizny potrądzikowe, zmarszczki, drobne linie, zwiotczenie skóry, kurze łapki, przebarwienia, przebarwienia, uszkodzenia słoneczne, szorstkość i inne rodzaje uszkodzeń skóry.

Nasze zabiegi:

Peelingi medyczne – zabieg na twarz

Ich celem jest intensywne złuszczenie naskórka i dotarcie do skóry właściwej. W zależności od substancji po którą sięgniemy, możemy uzyskać efekt oczyszczający, odmładzający, rozjaśniający, itp. Do…...

Wskazania do zabiegu

  • przebarwienia skórne,
  • przebarwienia na skórze każdego pochodzenia,
  • odbarwienia.

Przeciwwskazania

  • ciąża i karmienie,
  • choroby nowotworowe,
  • zaburzenia krzepliwości krwi.

Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na opis konkretnego zabiegu.

 

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

 Płatność ratalna