Usuwanie cieni pod oczami - Bielsko-Biała

Skórę wokół oczu należy pielęgnować bardzo ostrożnie, ponieważ jest najcieńsza i najbardziej wrażliwa. Na tej skórze brakuje gruczołów łojowych, włókien kolagenowych i elastyn, dlatego podczas leczenia tego obszaru wymagana jest szczególna ostrożność. Ta delikatna skóra starzeje się jako pierwsza. Pojawiają się na nim drobne zmarszczki i traci elastyczność. Nic dziwnego, że ten obszar jest najwcześniejszą oznaką starzenia.

Dzięki nowoczesnej technologii nasi lekarze mogą rozwiązać ten problem za pomocą odpowiednio dobranych produktów do pielęgnacji skóry. Ponieważ ten problem może mieć różne przyczyny, wyboru techniki należy dokonać wspólnie z kosmetologiem. Usuwanie cieni pod oczami prowadzone jest między innymi za pomocą karboksyterapii. To metoda medyczna wykorzystująca podskórne wstrzyknięcia medycznego dwutlenku węgla CO 2. Zastrzyki z dwutlenku węgla to metoda działająca gojąco i odmładzająco na skórę. Pomaga poprawić krążenie krwi i regenerację tkanek.

Procedura prowadzona w naszej klinice w Bielsku – Białej jest bezpieczna i nietoksyczna, ponieważ CO 2 jest naturalnie wytwarzany przez komórki jako produkt metaboliczny. Zabiegi te znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w praktyce lekarskiej, fizjoterapii, ale także w kosmetologii. Jest prowadzona przez doświadczonych specjalistów w swojej dziedzinie.

Nasze zabiegi:

Karboksyterapia – twarz

Wywołuje nie tylko maksymalne dotlenienie skóry twarzy. Doskonale ją odżywia, stymuluje procesy naprawcze. Od lat stoi na czele zabiegów odmładzania. Niezawodna, bezpieczna, solidnie przebadana metoda.…...

Karboksyterapia – pod oczy

Możesz zniwelować cienie, worki i opuchnięcia pod oczami za pomocą sprawdzonej, bezpiecznej metody – Karboksyterapii, czyli terapii medycznym dwutlenkiem węgla. Gdy kierujemy CO2 do skóry…...

Wskazania do zabiegu

  • cienie pod oczami,
  • worki i opuchnięcia pod oczami.

Przeciwwskazania

  • ciąża i karmienie,
  • choroby nowotworowe,
  • zaburzenie krzepliwości krwi,
  • trądzik różowaty.

Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na opis konkretnego zabiegu.

Nasza klinika - Bielsko-Biała

ul. Bolesława Prusa 61
43-300 Bielsko-Biała
tel. 500 079 901
bielsko-biala@scbeautyclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 21:00
Wtorek: 9:00 – 21:00
Środa: 9:00 – 21:00
Czwartek: 9:00 – 21:00
Piątek: 9:00 – 21:00
Sobota: 9:00 – 15:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

 Płatność ratalna