Usuwanie blizn po oparzeniu - Chorzów

W leczeniu pooparzeniowych deformacji szeroko stosuje się różne nowoczesne techniki. Usuwanie blizn po oparzeniu pozwala nie tylko zlikwidować problem estetyczny, ale też spowodować, że skóra w danym miejscu jest zdrowsza i silniejsza.

W naszej praktyce stosujemy metody iniekcji igłowej, która pozwala skrócić czas leczenia pacjentów, a także zmniejszyć liczbę powikłań. Wprowadzenie tej umożliwiło zamknięcie ran i ubytków bliznowaciejących miejscowymi tkankami w miejscach, w których występuje niedobór zdrowych tkanek otaczających (rany z ubytkiem kości czaszki, w obszarach funkcjonalnie czynnych), co znacząco poprawiło zarówno funkcjonalny, jak i kosmetyczny efekt operacji.

W naszej klinice w Chorzowie leczymy oparzenia termiczne i chemiczne, ich konsekwencje (bliznowaciejące deformacje twarzy, szyi, tułowia, kończyn). Wszystkie zabiegi są wykonywane z wykorzystaniem najnowszych urządzeń diagnostycznych i prowadzone są przez doświadczonych specjalistów.

Nasze zabiegi:

Ellisys Duo® – radiofrekwencja mikroigłowa

To zaawansowane technologicznie urządzenie medyczne, które wykorzystuje monopolarne oraz bipolarne fale radiowe do miejscowej termolizy tkanek. Działa bezpośrednio w miejscu przeznaczenia, a więc wyjątkowo skutecznie. …...

Karboksyterapia – Carboxytherapy Dual XT®

To mistrz skutecznej dystrybucji. Wysokiej klasy urządzenie, którym można przeprowadzać kilka zabiegów jednocześnie. Służy nam do realizacji zabiegu Carbolift®, czyli Mikroinfuzji wieloigłowej, wykonywanej na głębokość…...

Wskazania do zabiegu

  • usuwanie blizn po oparzeniu.

Przeciwwskazania

  • ciąża i laktacja,
  • choroby nowotworowe,
  • zaburzenie krzepliwości krwi.

Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na opis konkretnego zabiegu.

 

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

 Płatność ratalna