Rewitalizacja pochwy - Warszawa Saska Kępa

Naruszenie funkcji seksualnych kobiety należy do kategorii poważnych problemów psychofizjologicznych. Relacje seksualne i przyjemność seksualna są bardzo ważne dla zdrowia kobiety i normalnego środowiska rodzinnego. Zespół rozluźnienia pochwy odnosi się do utraty jej struktury, która następuje po porodzie naturalnym lub w wyniku starzenia się organizmu. Utrata elastyczności pochwy prowadzi do zmniejszenia tarcia podczas stosunku, przez co satysfakcja seksualna zmniejsza się lub całkowicie zanika.

Rewitalizacja pochwy prowadzona jest na kilka sposobów: farmaceutyki (spraye i kremy promujące zagęszczanie), metody behawioralne (z wykorzystaniem ćwiczeń Kegla) i zabiegi kosmetyczne. Dwie pierwsze metody dają ograniczoną skuteczność. Metody zabiegowe stosowane przez nas dają dużo lepsze rezultaty.

W naszej klinice W Warszawie na Saskiej Kępie stosowana jest unikalna technika, która pozwala leczyć zespół słabej pochwy przy minimalnej inwazyjności. Delikatnie oddziałujemy na błonę śluzową, co powoduje, że włókna są skracane i zagęszczane, a tkanka jest ściskana. Rozpoczyna się proces odbudowy i produkcji kolagenu, w wyniku czego tkanka odmładza się i staje się znacznie bardziej elastyczna.

Nasze zabiegi:

Aktualnie brak zabiegów w tej kategorii.

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko zabieg będzie dostępny w klinice.

  Wskazania do zabiegu

  • zespół relaksacji pochwy,
  • wysiłkowe nietrzymanie moczu,
  • poprawa doznań intymnych.

  Przeciwwskazania

  • brak.

  Szukasz czegoś innego?

  spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

   Płatność ratalna