Rewitalizacja pochwy - Chorzów

Kosmetologia intymna jest dla kobiet tak samo ważna, jak pielęgnacja ciała i twarzy. Faktem jest, że wiek, poród, doznane urazy i inne podobne rzeczy mają wyjątkowo negatywny wpływ na stan genitaliów. Z tego powodu kobieta staje się drażliwa, pojawiają się problemy w jej relacji z płcią przeciwną, zaczyna rezygnować z życia seksualnego.

Rewitalizacja pochwy jest jedną z najbardziej skutecznych i poszukiwanych technik zmiany skóry bez operacji. Głównym celem tej procedury jest odmłodzenie i przywrócenie zdrowia kobiet. Podczas rewitalizacji intymnej w genitalia wstrzykuje się preparat do iniekcji zawierający kwas hialuronowy. Błyskawicznie integruje się z komórkami, nawilżając i odmładzając skórę. Kwas hialuronowy powoduje, że komórki naskórka wytwarzają kolagen i elastynę, dzięki czemu skóra się wygładza.

W Chorzowie w klinice udaje się nam osiągnąć efekt już od pierwszego zabiegu, a także utrzymać go przez długi czas. Rewitalizacja wykonywana jest w warunkach ambulatoryjnych w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu kobieta może niemal natychmiast wrócić do swojego zwykłego życia. Tylko na kilka dni musi zrezygnować ze stosunku płciowego i ekspozycji na ciepło w okolicy pochwy.

Nasze zabiegi:

Aktualnie brak zabiegów w tej kategorii.

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko zabieg będzie dostępny w klinice.

  Wskazania do zabiegu

  • zespół relaksacji pochwy,
  • wysiłkowe nietrzymanie moczu,
  • poprawa doznań intymnych.

  Przeciwwskazania

  • brak.

  Szukasz czegoś innego?

  spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

   Płatność ratalna