Leczenie żylaków - Gliwice

Zmęczone, ciężkie nogi i często opuchnięte stopy i kostki mogą wskazywać na wystąpienie żylaków – nawet jeśli nie są widoczne żadne widoczne oznaki. Co piąty dorosły cierpi na zauważalne zmiany w żyłach. Nieleczone żylaki, mogą prowadzić do otwartych owrzodzeń na nodze, a nawet zagrażających życiu zatorów.

Konieczne jest dokładne badanie, aby ustalić, czy mamy do czynienia z pierwotnymi, czy wtórnymi żylakami. Ponadto należy wyjaśnić, czy dotknięte są głębokie żyły w nogach lub, czy występuje inny stan – na przykład choroba nerek lub serca – który również może powodować gromadzenie się wody w nogach. Różne metody obrazowania, takie jak ultradźwięki lub przedstawienie żył na zdjęciu rentgenowskim za pomocą wstrzykniętego środka kontrastowego, dostarczają informacji o głębszych zmianach. Po potwierdzeniu diagnozy można rozpocząć leczenie.

W klinice w Gliwicach stosujemy bezpieczne i skuteczne osoby, jeśli chodzi o leczenie żylaków. Po przeprowadzonym wywiadzie lekarz prowadzący zadecyduje która forma terapii będzie wskazana dla konkretnego przypadku.

Nasze zabiegi:

Aktualnie brak zabiegów w tej kategorii.

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko zabieg będzie dostępny w klinice.

Wskazania do zabiegu

  • leczenie żylaków.

Przeciwwskazania

Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na opis konkretnego zabiegu.

 

Nasza klinika - Gliwice

ul. Świętokrzyska 1C
44-100 Gliwice
tel. 575 754 277
gliwice@scbeautyclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek: 9:00 – 17:00
Środa: 12:00 – 20:00
Czwartek: 9:00 – 17:00
Piątek: 12:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 13:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: