Leczenie żylaków - Bielsko-Biała

Żylaki – choroba żył, która charakteryzuje się zwiększeniem średnicy żył, ścieńczeniem ściany żylnej i tworzeniem się „węzłów” – miejscowych rozszerzeń. Żylaki rozwijają się, gdy zastawki żylne przestają całkowicie się zamykać. Lekarze nazywają to niewydolnością zastawek żył. Jeśli praca zastawki żylnej zostanie zakłócona, krew gromadzi się w naczyniach nóg. To powoduje zwiększony nacisk na ścianę żył i powoduje rozszerzenie żył. W efekcie żyły powierzchowne rozciągają się i uwidaczniają się jako charakterystyczne skręcające się pod skórą struny – żylaki.

Leczenie żylaków prowadzone jest za pomocą zróżnicowanych metod, wśród których najwyższą skutecznością może pochwalić się karboksyterapia. Aby postawić diagnozę, lekarz określa stopień niewydolności żylnej i sprawdza, czy przyczyną żylaków jest choroba żył głębokich. Następnie decyduje o zakresie leczenia.

W klinice w Bielsku – Białej leczeniem żylaków zajmują się jedynie doświadczeni lekarze i kosmetolodzy. Zadbamy o to, aby dobrać najlepszą metodą leczenia, dostosowaną do twoich indywidualnych potrzeb.

Nasze zabiegi:

Aktualnie brak zabiegów w tej kategorii.

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko zabieg będzie dostępny w klinice.

Wskazania do zabiegu

  • leczenie żylaków.

Przeciwwskazania

Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na opis konkretnego zabiegu.

 

Nasza klinika - Bielsko-Biała

ul. Bolesława Prusa 61
43-300 Bielsko-Biała
tel. 500 079 901
bielsko-biala@scbeautyclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 21:00
Wtorek: 9:00 – 21:00
Środa: 9:00 – 21:00
Czwartek: 9:00 – 21:00
Piątek: 9:00 – 21:00
Sobota: 9:00 – 15:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: