Leczenie wypadania włosów - Wrocław

Wcześniej czy później wszyscy nasze włosy stają się osłabione i zaczynają wypadać. Kiedy proces wypadania włosów zaczyna się nasilać, konieczne są zabiegi kosmetyczne.

Leczenie wypadania włosów jest stymulacją zachowanych mieszków włosowych w celu wywołania wzrostu i wzmocnienia włosów. Bardzo często włosy wypadają z powodu hipotermii lub odwrotnie, przegrzania. Leczenie wypadania włosów polega na kompleksowym podejściu, analizie toksyn utraconych we włosach, dokładnym badaniu skóry głowy i innych zabiegach. Prawidłowo wykonana kuracja przeciw wypadaniu włosów na długo uwolni cię od tej dolegliwości. Głównym efektem zastosowania mezoterapii igłowej w leczeniu łysienia jest zaprzestanie wypadania włosów, rewitalizacja skóry głowy i przywrócenie nowych procesów wzrostu włosów.

Nasza klinika we Wrocławiu ma wykwalifikowanych specjalistów i duże doświadczenie w walce z wypadaniem włosów. Kontaktując się z nami, otrzymujesz naszą troskę i nieocenione doświadczenie, które z pewnością wpłynie na twoje samopoczucie i przyspieszy wzrost włosów.

Nasze zabiegi:

Wskazania do zabiegu

  • nadmierne wypadanie włosów.

Przeciwwskazania

  • ciąża i laktacja,
  • problemy z krzepliwością krwi.

Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na opis konkretnego zabiegu.

 

 

Nasza klinika - Wrocław

ul. Mińska 38
54-609 Wrocław
tel. 511 013 990
wroclaw@scbeauty.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:00 – 22:00
Wtorek: 7:00 – 22:00
Środa: 7:00 – 22:00
Czwartek: 7:00 – 22:00
Piątek: 7:00 – 22:00
Sobota: 7:00 – 22:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: